Piramidalna podloga za stol, Harry Potter - Čarobni svijet, 80 x 30 cm, tkanina, neklizajuća, podloga za tipkovnicu i miš
Varijable
| boja_proizvoda | Višebojno |
| Zaštitne značajke | Neklizajuće |
| Upotrebljivost | Tipkovnica + Miš |
| Gornji materijal | Tkanina |
| Donji materijal | Guma |
| Širina | 800 mm |
| Duljina / Dubina | 300 mm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 480 g |
Opis
Pretvorite svoj prostor u svijet čarobnjaštva uz ovu podlogu za stol s temom Hogwartsa. Elegantna grafika s prikazom kultne čarobnjačke škole dodaje karakter vašem prostoru, dok glatka površina pruža udobnost dok radite, učite i igrate se.
Savršen način za kombiniranje funkcionalnosti sa strašću: vaša tipkovnica i miš imat će stabilnu, ravnu površinu, a vaša radna površina bit će zaštićena od ogrebotina. Podloga poboljšava točnost kursora i održava vašu radnu stanicu urednom, a ujedno služi i kao elegantan ukras - izgleda sjajno i u kućnom uredu i u spavaćoj sobi obožavatelja.
Ovo je službeno licencirani proizvod Harryja Pottera/Čarobnjačkog svijeta, tako da dobivate originalni dizajn, visokokvalitetnu izradu i mir koji proizlazi iz podrške stvarateljima voljenog svemira. Autentičnost znači dugotrajnije otiske, žive boje i dizajn koji je vjeran filmu.
Ključne značajke
- Tema: Harry Potter - Izložba dvorca Hogwarts,
- Licenca: Službeni proizvod Harryja Pottera/Čarobnjačkog svijeta,
- Površina: Glatka, udobna za korištenje - potiče preciznost miša,
- Tisak: Sublimacija ili digitalni - zasićene boje, izdržljiv tisak,
- Upotreba: Rad, učenje, igra; štiti stol od ogrebotina,
- Kompatibilnost: Pogodno za optičke i laserske miševe,
- Održavanje: Lako se čisti vlažnom krpom,
- Za: Obožavatelje Harryja Pottera, studente, igrače i ljubitelje estetskih postavki.