Paladone, Minecraft: Adventure™, veliki, 80 x 30 cm, tkanina, protuklizna, podloga za igrače, tipkovnicu i miš
Varijable
| boja_proizvoda | Minecraft marka |
| Karakteristike | Glatka površina, Zatvoreni rub |
| Posebne značajke | Prošiveni rubovi, Rasvjeta za igranje (dva načina osvjetljenja) |
| Zaštitne značajke | Neklizajuća |
| Upotrebljivost | Tipkovnica + Miš |
| Napajanje | USB |
| Gornji materijal | Tkanina |
| Materijal dna | Guma |
| Visina | 2 mm |
| Širina | 800 mm |
| Duljina / Dubina | 300 mm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 475 g |
Opis
Poboljšajte svoje iskustvo igranja s ovom Minecraft svjetlećom podlogom za stol (podloga za miša). Vanjski dio ove šarene prostirke za stol svijetli kada se uključi. Možete birati između dva načina boja - narančasti ili bijeli sjaj. Umetak je ukrašen prepoznatljivim Minecraft likovima. Podloga veličine 80 x 30 cm dovoljno je velika da stane ispod tipkovnice i miša pune veličine, pružajući dodatnu udobnost tijekom igranja ili rada.
Otirač se može napajati pomoću priloženog USB kabela. Minecraft stolna klupa je komad koji igrači moraju imati.
Značajke:
- Dva načina osvjetljenja: plavo ili bijelo
- Podmetač za stol 80 cm x 30 cm koji se može obrisati
- USB napajanje (kabel uključen)
- Službeno licencirani Minecraft proizvod
- Izvrstan poklon za svakog obožavatelja Minecrafta
- Proizvod ima službenu licencu MOJANG-a