PowerA Earbuds Wired, Nintendo Switch 2, Official, 8 mm, Jack 3,5 mm, Žičane slušalice
Varijable
| Vrsta proizvoda | Slušalice |
| Vrsta slušalica | Stereo |
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Kompatibilno s mobilnim uređajima/Androidom | Da |
| Sučelje za povezivanje | 3,5 mm priključak |
| Frekvencija slušalica | 20 - 20000 Hz |
| Kontrola glasnoće | Da |
| Impedancija | 16 Ohm |
| Mikrofon | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch 2 | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switchom | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch Liteom | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch OLED-om | Da |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Tehnologija za poništavanje buke | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Crna i crvena |
| Značajke | Upravljanje kabelima, Funkcija isključivanja zvuka, Ugrađeni mikrofon, 3 izmjenjiva nastavka za uši |
| Veličina zvučnika | 8 mm |
| Materijal | Plastika |
| Sadržaj pakiranja | 1 x PowerA slušalice s žicom, 3 x nastavka za uši, 1 x Torbica za nošenje |
Opis
Žične slušalice PowerA™ za Nintendo Switch™ 2 službeno su licencirane, imaju dinamične 8-milimetarske zvučnike, dizajn za uho, 3 izmjenjiva nastavka za uši i torbicu za pohranu s vezicom.
Značajke
- Dinamični zvuk: 8-milimetarski zvučnik za impresivan zvuk za vaše omiljene igre
- Ergonomska udobnost: Dizajn za uho s 3 izmjenjiva nastavka za uši za pronalaženje savršenog pristajanja
- Žična veza: Nisu potrebne baterije niti punjenje. Pravokutni konektor od 3,5 mm pruža kompaktan dizajn.
- Ugrađeni mikrofon: Razgovarajte sa svojim timom i isključite mikrofon kliznim prekidačem*
- Upravljanje kabelima: Podesivi klizač za sprječavanje zapetljavanja kabela tijekom korištenja ili pohranjivanja slušalica
- Pohranjivanje: Uključuje vrećicu s vezicom za zaštitu slušalica kada se ne koriste
- Službeno licencirano: PowerA proizvodi prošli su Nintendove rigorozne procese testiranja i evaluacije kako bi se osigurala kompatibilnost sa sustavom Nintendo Switch™ 2.
- Ograničeno jamstvo: 2 godine ograničenog jamstva
- *Za značajke chata potreban je internet, Nintendo račun i možda članstvo u Nintendo Switch Onlineu (prodaje se zasebno).
Zašto kupovati službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Licencirani proizvodi proizvode se prema specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
DIZAJN
Kao ovlašteni partner, imamo pristup službenim umjetničkim djelima, pružajući obožavateljima ekskluzivne dizajne i autentične licencirane proizvode.
POUZDANOST
Kako bi se jamčila kompatibilnost, svi licencirani proizvodi podvrgnuti su strogim ispitivanjima od strane proizvođača i davatelja licenci.