A4TECH Bloody MR710, 50 mm, RGB, Multi-Platform, RF Wireless/Bluetooth/USB, Gaming, Siva, bežične slušalice
Varijable
| Vrsta proizvoda | Slušalice |
| Vrsta slušalica | Stereo |
| Tehnologija povezivanja | Bežični |
| Sučelje za povezivanje | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Frekvencija slušalica | 20 - 20000 Hz |
| Kontrola glasnoće | Da |
| Impedancija | 16 Ohm |
| Mikrofon | Da |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Tehnologija za poništavanje buke | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Siva |
| Značajke | Ugrađena kontrola zvuka, RGB Streamer, Uvlačivi mikrofon |
| Posebne značajke | MOCI Dome tehnologija, preklapanje od 90° |
| Priključci | USB Type-C, Wi-Fi (2,4 Ghz), Bluetooth v5.3, Jack 3,5 mm |
| Zvučnik | HybridCore dijafragma 50 mm |
| Radni domet | Do 12 m (40 ft) |
| Ugrađena baterija | 1200 mAh litijeva baterija |
| Vrijeme reprodukcije | 65 sati (isključeno) / 35 sati (uključeno) |
| Osjetljivost slušalica | 105 dB |
| Vrsta mikrofona | Jednosmjerni |
| Frekvencija mikrofona | 100 Hz - 10 kHz |
| Osjetljivost mikrofona | -42 dB |
| Duljina kabela | USB kabel za punjenje:80 cm, 3,5 mm audio kabel:150 cm |
| Sadržaj paketa | 1 x A4TECH Bloody MR710 slušalice, 1 x USB Wifi adapter, 1 x USB kabel |
| Dimenzije | 205 x 205 x 93 mm |
| Težina | 335 g |
Opis
Bloody MR710 su višenamjenske igraće slušalice koje kombiniraju tri načina povezivanja - bežično 2,4 GHz, Bluetooth 5.3 i žičani 3,5 mm priključak. Opremljene MOCI Dome Tech tehnologijom, laganim dizajnom i do 65 sati trajanja baterije, pružaju snažan zvuk i udobnost čak i tijekom dugih igraćih sesija.
bežično 2,4 GHz
Prijenos od 2,4 GHz optimiziran za igre s ultra niskom latencijom. 8 puta brži od Bluetooth prijenosa. Bluetooth V5.3 Napredni Bluetooth v5.3 pruža stabilnu vezu i nisku ulaznu latenciju. Žični audio od 3,5 mm Šira kompatibilnost, nulta latencija, originalan, pravi zvuk. MOCI [Carbon Mycelium IT]
Opremljen 50 mm MOCI hibridnom tehnologijom dijafragme, koja je izrađena od napredne biotehnologije, rafiniranog micelija i karbonskih vlakana. Ima prepoznatljiv zvuk Bloodyja, koji proizvodi oštre visoke i srednje tonove s dubokim, zadovoljavajućim basom, dajući vam konkurentsku prednost u igrama.
Uvlačivi mikrofon s poništavanjem buke
Jednosmjerni mikrofon s poništavanjem buke smanjuje pozadinsku buku i ambijentalnu buku za kristalno jasnu komunikaciju. Ugrađeni LED indikator isključenja zvuka na nosaču mikrofona.
Dizajniran za cjelodnevnu udobnost
Funkcionalan, ergonomski dizajn slušalica. Izrađene od prozračnog mrežastog materijala od mikrovlakana, s mekim, pjenastim obrubom za glavu i jastučićima za uši za produženo iskustvo igranja.
Specifikacije
- Načini povezivanja: bežično 2,4 GHz, Bluetooth 5.3, žičano 3,5 mm
- Domet: do 12 m
- Baterija: 1200 mAh (65 sati bez pozadinskog osvjetljenja / 35 sati s pozadinsko osvjetljenje)
- Zvučnici: 50 mm MOCI hibridna dijafragma
- Frekvencijski odziv: 20 Hz – 20 kHz
- Impedancija: 16 Ω
- Osjetljivost: 105 dB
- Mikrofon: jednosmjerni, s poništavanjem buke, -42 dB, 100 Hz – 10 kHz, uvlačiva LED lampica s isključivanjem zvuka
- Težina: 335 g (s baterijom)
- Kabeli: USB-C za punjenje (80 cm), 3,5 mm audio (150 cm)