A4TECH Bloody MR595, 50 mm, Renegade Sunset,, Multi-Platform, Bežične slušalice s poništavanjem buke
Varijable
| Vrsta proizvoda | Slušalice |
| Vrsta slušalica | Stereo |
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| Frekvencija slušalica | 20 - 20000 Hz |
| Impedancija | 32 Ohm |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Tehnologija za poništavanje buke | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Crno-žuta |
| Značajke | Višemodna povezivost, Epic zvuk |
| Posebne značajke | HybridCore tehnologija zvučnika, BL5900 Signature Crafted bežični čipset |
| Priključci | USB Type-C, Wi-Fi (2,4 GHz), Bluetooth v5.3 |
| Zvučnik | 50 mm HybridCore dijafragma |
| Radni domet | Do 10 m |
| Ugrađena baterija | 1050 mAh litijeva baterija |
| Vrijeme reprodukcije | 135 sati (isključeno) / 80 sati (uključeno) |
| Osjetljivost slušalica | 105 dB |
| Vrsta mikrofona | 10 mm, jednosmjerni |
| Frekvencija mikrofona | 100 Hz - 10 kHz |
| Osjetljivost mikrofona | -38 dB |
| Duljina kabela | 200 cm |
| Sadržaj paketa | 1 x A4TECH Bloody MR595 slušalice, 1 x USB Wifi adapter, 1 x USB kabel |
| Dimenzije | 200 x 150 x 103 mm |
| Težina | 280 g |
Opis
Bloody M595 Renegade su profesionalne gaming slušalice dizajnirane za igrače koji zahtijevaju zvuk najviše kvalitete, udobnost i pouzdanu povezivost. Opremljene modernim tehnologijama, kombiniraju snažan zvuk, dugo trajanje baterije i kompatibilnost s više platformi.
MOCI [Ugljični micelij]
MOCI je izrađen s tehnologijom zvučnika Φ50 mm HybridCore, profinjenim nanomicelima i ugljičnim vlaknima. Svojim prepoznatljivim Bloody zvukom, proizvodi oštre visoke i srednje tonove, kao i dubok, zadovoljavajući bas.
Višemodna povezivost
Dostupna je žičana i bežična povezivost (2.4G bežična USB-C veza, 2.4G bežična USB-A veza, Bluetooth v5.3 veza, žičana USB-C i USB-A veza).
BL5900 Signature Crafted bežični čipset
Ultra tehnologija niske latencije i protiv smetnji za besprijekornu vezu.
Epski zvučni krajolik s vrhunskim zvukom
Slušalice poboljšavaju vaše iskustvo slušanja adaptivnim načinima zvuka za igre i glazbu.
135 sati reprodukcije
Sa 135 sati trajanja baterije isključene i 80 sati uključene, možete igrati bez brige o punjenju.
10 mm jednosmjerni mikrofon
Odvojivi 10 mm jednosmjerni mikrofon s poništavanjem buke učinkovito smanjuje neželjenu buku u pozadini.
Tehničke specifikacije
- Upravljački programi: 50 mm HybridCore MOCI
- Frekvencijski odziv: 20Hz - 20kHz
- Osjetljivost: 105 dB
- Impedancija: 32 Ω
- Povezivost: 2,4G USB-C, 2,4G USB-A, Bluetooth 5.3, USB-C/USB-A (žični)
- Domet: do 10 m
- Baterija: 1050 mAh (135 sati bez pozadinskog osvjetljenja / 80 sati s pozadinskim osvjetljenjem)
- Mikrofon: 10 mm, jednosmjerni, odvojivi, s poništavanjem buke
- Frekvencijski odziv mikrofona: 100 Hz – 10 kHz, osjetljivost -38 dB