Rexel Secure X6, 10 litara, Rezano za konfete, P-4 DIN, 6 listova, Crno, Usitnjivač papira
Varijable
| Kapacitet hranilice | 6list/šred |
| Kapacitet košare | 10 l |
| Vrsta reza | Konfete |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Značajke | Jednostavno pražnjenje, Tihi rad, Prozorčić, Ručno pomicanje naprijed i natrag |
| Posebne značajke | Tehnologija bez zaglavljivanja |
| Materijal za usitnjavanje | Papir, Klamerica, Spajalica |
| Potrošnja energije | 100 W |
| Razina buke | 68 dBA |
| Kapacitet rezanja (80 g/m²) | 6 listova |
| Kapacitet rezanja (70 g/m²) | 7 listova |
| Širina otvora za uvlačenje | 220 mm |
| Vrijeme rada | 3 minute |
| Razina sigurnosti | P-4 DIN |
| Veličina izrezanog komada | 4x40 mm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Rexel Secure X6 uništavač dokumenata |
| Dimenzije | 320 x 300 x 170 mm |
| Težina | 3,3 kg |
Opis
Rexel Secure serija usitnjivača dokumenata idealna je za kućnu upotrebu za uništavanje dokumenata koji sadrže osobne i povjerljive podatke. Usitnjivač Secure X6 usitnjava do 6 A4 listova (80 g/m2) u komadiće konfeta formata P-4 (4 x 40 mm) odjednom. Ovaj usitnjivač konfeta savršen je za kućne urede zbog svoje kompaktne veličine. Udobno stane ispod bilo kojeg stola, što ga čini idealnim za osobnu uredsku upotrebu. S posudom za otpad kapaciteta 10 l.
Značajke
- Uništava 6 A4 listova (80 g/m2) odjednom
- Rezanje konfeta (P-4 DIN razina sigurnosti)
- Spremnik za otpad kapaciteta 10 l (100 A4 listova) s odvojivim poklopcem i prozorčićem za praćenje zasićenosti
- Tiho uništavanje dokumenata < razina buke 70 dBA
- Uništava spajalice i spajalice
- 3 minute neprekidnog rada
- Ručna funkcija pomicanja naprijed i natrag
- 2 godine jamstva, 2 godine jamstva na rezač
Pregled
za taj artikal nema ocjene: