Remington S8670, Multistyle, 35 W, 19 mm, Maks. 200°C, Kontrola topline, Crni, Keramičko-turmalinski, Višenamjenski set za oblikovanje kose
Varijable
| Performanse | 35 W |
| Vrsta proizvoda | Set za oblikovanje kose |
| Materijal za ploču za oblikovanje kose | Keramika, s turmalinskim premazom |
| Termostat | Da |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Crna |
| Funkcije | Brzo zagrijavanje, Kontrola temperature |
| Značajke zaštite | Automatsko isključivanje |
| Vrijeme zagrijavanja | 60 sekundi |
| Napajanje | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LCD zaslon |
| Vrsta upravljanja | Mehanička |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Set za oblikovanje kose (pegla za kosu, glava za oblikovanje s četkom, tanki uvijač za kosu, vrh za oblikovanje s češljem, spiralna glava za oblikovanje, izmjenjivi nastavak za glačanje i peglu za kosu, kopča za kosu, torba za pohranu) |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 1 kg |
Opis
Trostruka zaštita
Zahvaljujući uvijaču za kosu, nastavcima za ravnanje i krepiranje koji dolaze s uređajem, moguće je stvoriti širok raspon frizura. Zahvaljujući ionskom keramičko-turmalinskom premazu, kosa lako klizi po površini, a omogućuje i ravnomjernu raspodjelu topline, čime se kosa štiti od mogućih oštećenja.
Glavne značajke
- Višenamjenski set za oblikovanje kose
- Višenamjenski set - za različite frizure
- Keramički, turmalinom obložene glave dodataka
- Ravnomjerna raspodjela topline
- Različiti proizvodi za oblikovanje kose ne lijepe se za površinu ili u kosi
- Smanjuje električni naboj kose
- Promjenjiva postavka temperature za različite tipove kose
- 1 minuta, brzo zagrijavanje
- Dodaci: Površina za krepiranje i zaglađivanje (1 umetak na dvostranoj površini), uvijač za kosu promjera 19 mm, četka, spiralna četka, 4 kopče za kosu
- U modernom poklon pakiranju
priloženim dokumentima
Pregled
za taj artikal nema ocjene: