Brock HC 2001 RD, Ceramic Crimp, 35W, 360°, LED, Keramika, Crvena, Crimp
Varijable
| Performanse | 35 W |
| Vrsta proizvoda | Aparat za palačinke |
| Materijal za ploču za oblikovanje kose | Keramika |
| Koristiti | Na suhoj kosi |
| Termostat | Ne |
| Raspon temperature | 100 - 210 °C |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Crvena |
| Funkcije | PTC grijaći element, kabel za napajanje koji se može rotirati za 360° |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosna brava |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 sekundi |
| Podešavanje temperature | Automatsko |
| Napajanje | 220-240 V ~ 50-60 Hz |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LED indikatorska lampica |
| Vrsta upravljanja | Pritisni gumb, Klizni gumb |
| Duljina kabela | 1,8 m |
| Sadržaj pakiranja | 1 x aparat za palačinke |
Opis
Uživajte u prilici da oblikujete svoju frizuru s uvijačem opremljenim zaštitnim sustavom, a istovremeno brinete o svojoj kosi. Uređaj omogućuje glatko klizanje zahvaljujući antistatičkom keramičkom premazu.
Pomaže u ravnomjernoj raspodjeli topline i smanjuje petljanje, dajući savršene rezultate i sjajniju kosu zdravijeg izgleda u svakom pogledu.
Široke ploče omogućuju vam da uhvatite više kose u jednom prolazu - što znači da je potrebno manje vremena za oblikovanje i manje ponavljanja na istom pramenu. Zahvaljujući vremenu zagrijavanja aparata za palačinke od samo 30 sekundi, možete biti spremni za zabavu u trenu!