Remington CI6X10, Pro Tight, 25 W, 10 mm, maks. 220°C, kontrola topline, crna, uvijač za kosu s keramičko-turmalinskim uvijačem
Varijable
| Performanse | 25 W |
| Vrsta proizvoda | Uvijač za kosu |
| Materijal za ploču za oblikovanje kose | Keramika, s turmalinskim premazom |
| Termostat | Da |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Značajke | Okretni kabel za napajanje, Brzo zagrijavanje, Kontrola temperature |
| Zaštitne značajke | Automatsko isključivanje |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 sekundi |
| Napajanje | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrsta upravljanja | Mehanička |
| Duljina kabela | 1,8 m |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Uvijač za kosu, 1 x Vrećica otporna na toplinu, 1 x Rukavice za zaštitu od topline |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 414 g |
Opis
Remington CI6X10 Pro Tight
Želite li čvrste, spiralne kovrče? Tada je uvijač za kosu Pro Tight Curl od 10 mm s titansko-keramičkim premazom savršen izbor za vas. Ultra-uski uvijač omogućuje vam stvaranje kovrča.
Četverostruki zaštitni premaz* antistatički, keramički, turmalin-ionski i posebno fino brušena površina
Uvijač za kosu Pro Tight Curl od 10 mm s titansko-keramičkim premazom ima četverostruki zaštitni sloj* s antistatičkim, keramičkim, turmalin-ionskim i glatko klizećim premazima kako bi se osigurale elastične, sjajne i sjajne kovrče.
Digitalna kontrola temperature s LCD zaslonom
Jednostavno odaberite savršenu temperaturu za oblikovanje pomoću digitalne kontrole temperature i LCD zaslona te birajte između 10 različitih postavki između 130°C i 220°C za stvaranje raznih stilova.
Glavne značajke
- Dizajn promjera 10 mm za čvrste, definirane valove
- Titansko-keramički premaz
- Četvorostruka zaštita*: antistatička, keramička, turmalinski ion, posebna fino polirana površina
- Vrijeme zagrijavanja 30 sekundi
- Digitalna kontrola temperature s LCD zaslonom
- 10 postavki temperature od 130-220°C
- Tipka za uključivanje/isključivanje i kotačić za kontrolu temperature
- Automatsko sigurnosno isključivanje nakon 1 sata korištenja
- Okrugli kabel za napajanje
- Vrh glačala ostaje hladan
- Automatsko podešavanje napona
- Rukavice otporne na toplinu