Remington CI53W, Shine Therapy, 42 W, 25 mm, Maks. 210°C, Regulacija topline, Bijela, Keramička glačalo za uvijanje kose
Varijable
| Performanse | 42 W |
| Vrsta proizvoda | Uvijač za kosu |
| Materijal za ploču za oblikovanje kose | Keramika |
| Termostat | Da |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Značajke | Okretni kabel za napajanje, Brzo zagrijavanje, Kontrola temperature |
| Zaštitne značajke | Automatsko isključivanje |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 sekundi |
| Napajanje | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LED indikator |
| Vrsta upravljanja | Mehanička |
| Duljina kabela | 1,8 m |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Uvijač za kosu, 1 x Vrećica otporna na toplinu, 1 x Rukavica za zaštitu od topline |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 537 g |
Opis
Remington CI53W uvijač za kosu Shine Therapy - tehnologija regeneracije Shine Therapy
Ovaj revolucionarni uvijač za kosu ima keramički premaz nove generacije s tehnologijom regeneracije aktiviranom toplinom. Ravnomjerno raspoređuje regenerator po cijeloj vlasi, pružajući prekrasnu, sjajnu kosu od korijena do vrha.
Regenerator aktiviran toplinom sadrži hidratantne sastojke poput marokanskog arganovog ulja, koje je bogato vitaminom E, kako bi kosa bila zdravija i sjajnija.
Glavne značajke
- Keramičke ploče nove generacije, aktivirane toplinom, marokansko arganovo ulje s tehnologijom hidratantnog mikro kondicioniranja
- Poseban konusni dizajn glačala
- Maksimalna postavka temperature: 210°C
- Promjenjiva postavka temperature
- Brzo zagrijavanje za pola minute
- Tipka za uključivanje/isključivanje
- LED lampica za stanje pripravnosti
- Automatsko isključivanje nakon 1 sata rada
- Vrećica otporna na toplinu
- Rotirajući kabel
Što je arganovo ulje?
Arganovo ulje djeluje kao tradicionalni tretman uljem - kada se koristi, tretirana koža ili vlas kose odmah će početi sjajiti, a ako se redovito koristi, dugoročno može riješiti razne probleme s kožom i druge probleme s kosom.
Molekule arganovog ulja su prilično male, tako da mogu vrlo učinkovito prodrijeti u cijelu strukturu kose, pa je mogu i njegovati iznutra. Drugim riječima, arganovo ulje ne samo da kosi daje glatki sjaj, već i pomaže u temeljnom poboljšanju strukture vlasi, pomlađivanju i hidrataciji cijele vlasi iznutra. Osim toga, sadrži i hranjive vitamine E i F.
Arganovo ulje je stoga savršen dodatak prehrani za kosu.
Ponekad se arganovo ulje naziva i tekućim zlatom, jer se ekstrahira iz ploda arganovog stabla, koje pretežno raste u Maroku.