PowerA zaštitni futrol, PlayStation Portal, službeni, crni, zaštitni futrol za konzolu
Varijable
| Vrsta proizvoda | Zaštitna futrola za konzolu |
| boja_proizvoda | Crna |
| Posebne značajke | Utor za kabel za punjenje, Mrežasti džep za dodatke |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Zaštitna futrola za konzolu |
| Visina | 7,2 cm |
| Širina | 15,4 cm |
| Duljina / Dubina | 33,5 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 0,44 kg |
Opis
Uživajte u igranju i zaštitite svoj PlayStation Portal™ uređaj gdje god da idete uz službeno licencirano PowerA zaštitno kućište za PlayStation Portal Remote Player.
Ključne značajke
- Skladištenje i zaštita – Robustna vanjska ovojnica, oblikovani unutarnji dio i dvostruki patentni zatvarači pružaju zaštitu za vaš PlayStation Portal™
- Pristup kabelu za punjenje – Omogućuje priključivanje kabela za punjenje na PlayStation Portal™ dok je uređaj pohranjen u futroli
- Zaštita zaslona – Podstavljeni zaštitnik za zaslon s mrežastim džepom za sitne dodatke
- Ručka za nošenje – Lako nosite zaštitnu futrolu koristeći ručku na vrhu futrole
- Službena PlayStation licenca
Zašto biste trebali kupiti službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Proizvodi pod licencom proizvode se u skladu sa specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
Dizajn
Kao ovlašteni partner imamo pristup službenim materijalima, što osigurava ekskluzivne dizajne i originalne licencirane proizvode za obožavatelje.
POUZDANOST
Kako bi se osigurala kompatibilnost, svi licencirani proizvodi prolaze rigorozno testiranje od strane proizvođača i davatelja licenci.