Paladone silikonska lampa, Peppa Pig, licencirana, 15 cm, punjiva, USB, silikonska, noćna lampa
Varijable
| Tehnologija povezivanja | Bežični |
| Napajanje | Baterija |
| boja_proizvoda | Ružičasta |
| Funkcije | Opća rasvjeta, Noćno svjetlo, Dekoracija |
| Licenca | Službeni proizvod s licencom Peppe Pig |
| Materijal | Silikon |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Paladone silikonska svjetiljka, 1 x USB kabel |
| Visina | 17 cm |
| Širina | 14 cm |
| Duljina / Dubina | 15 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 498 g |
Opis
Peppa Pig: Upoznajte novog prijatelja za spavanje svog djeteta. Silikonska lampica Peppa Pig SquishyGlo ima mekanu, gnjecavu teksturu koja čini uspavljivanje zabavnim i umirujućim. Jednostavno dodirnite Peppu da biste je uključili ili prilagodili svjetlinu.
Način automatskog isključivanja: Postavite timer svjetla na 1-3 sata i Peppa će se isključiti čim vaše dijete zaspi.
Punjiva lampica: Dječja noćna lampica je bežična i punjiva, tako da vaše dijete može ponijeti svog svjetlećeg prijatelja sa sobom bilo gdje - od noćnog ormarića do igrališta. Priloženi USB kabel za punjenje olakšava punjenje Peppe za više avantura.
Službeno licencirano: Naš preslatki kućni dekor i rasvjeta Peppa Pig pomaže djeci da svoje omiljene likove s ekrana unesu u svoje domove.