Paladone budilica Mini ikona, Disney - Stitch, 8,8 cm, Baterija (AAA), Digitalna budilica
Varijable
| Vrsta proizvoda | Digitalni budilnik |
| Napajanje | Element |
| Značajke | Gumb za odgodu alarma |
| Licenca | Službeni Disneyjev licencirani proizvod |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Budilica |
| Visina | 8,8 cm |
| Širina | 10 cm |
| Duljina / Dubina | 3 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 100 g |
Opis
Probudite se uz najslađeg šaljivdžiju galaksije! Ovaj mini budilnik sa Stitchom savršena je kombinacija funkcionalnosti i šarma - ne samo da vas podsjeća kada je vrijeme za ustajanje, već to čini i u liku. Prizor Stitcha kako sjedi na budilici podići će vam raspoloženje u bilo koje doba dana.
Možete spavati još nekoliko minuta uz funkciju odgode alarma - samo lagano dodirnite Stitcha. Ovaj budilnik s digitalnim zaslonom izgleda sjajno na vašem stolu ili noćnom ormariću i jedinstven je poklon za Disneyjeve obožavatelje i druge.
Ovo je službeno licencirani Disneyjev proizvod, koji jamči visokokvalitetnu izradu, izdržljivost i vjeran prikaz izvornog izgleda lika. S licenciranim gadgetima možete biti sigurni da birate sigurne i pažljivo izrađene proizvode koje je odobrio vlasnik robne marke.
Mali, ali učinkovit - Stitch osigurava da nikada ne zaspite tijekom svojih svakodnevnih avantura!
Saznajte više o ovom proizvodu:
- Mini budilica s figuricom Stitcha,
- Visina: 8,8 cm,
- Digitalni zaslon s funkcijom odgode alarma,
- Bežično - napaja se s 2 AAA baterije (nisu uključene),
- Službena Disneyjeva licenca,
- Savršen poklon i način da vam uljepša jutro.