Ikona budilice Paladone, plava, licencirana, 16 cm, LED osvjetljenje, USB, digitalna budilica
Varijable
| Vrsta proizvoda | Digitalni budilnik |
| Napajanje | Element |
| Funkcije | Funkcija noćnog svjetla, Funkcija odgode alarma, Funkcija glazbe |
| Licenca | Službeni Bluey licencirani proizvod |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Budilica |
| Visina | 16 cm |
| Širina | 13 cm |
| Duljina / Dubina | 11 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 240 g |
Opis
Započnite dan s energijom i osmijehom uz Bluey budilicu! Ova digitalna budilica ukrašena je noćnim svjetlom i preslatkom figuricom Blueyja, čineći svako jutro ugodnijim - i za djecu i za njihove roditelje.
Budilica svira melodiju iz crtića "Bluey", a dodirom figurice aktivira se funkcija odgode alarma ili pali meko noćno svjetlo - savršeno za uspavljivanje. Bluey će paziti na san vaših mališana, a ujedno će biti i prekrasan ukras za dječju sobu.
Kupnjom službeno licenciranog proizvoda možete biti sigurni da kupujete visokokvalitetan proizvod koji je izrađen u skladu s originalnim stilom i vrijednostima marke. Proizvod koji je odobrio nositelj licence jamči sigurnost, izdržljivost i zabavu za korištenje.
Ovo je savršen poklon za svakog Bluey obožavatelja - set također uključuje izrez za vješanje na vrata. Jutra nikada nisu bila zabavnija!
Saznajte više o ovom proizvodu:
- Digitalni budilnik i noćno svjetlo s figurom Bluey,
- Visina: 15,6 cm,
- Budilnik s melodijom bajke,
- Funkcije odgode alarma i noćnog svjetla,
- Napajanje: 3 x AA baterije (nisu uključene),
- Službeno licencirani Bluey proizvod,
- Set uključuje budilnik i vješalicu za vrata.