Paladone budilica, Minecraft - Travnati blok, licencirana, 4.33, LED osvjetljenje, USB, digitalna budilica
Varijable
| Vrsta proizvoda | Digitalni budilnik |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| Značajke | Funkcija glazbenog alarma |
| Licenca | Službeni proizvod s licencom za Minecraft |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Budilica |
| Visina | 18 cm |
| Širina | 13 cm |
| Duljina / Dubina | 13 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 180 g |
Opis
Minecraft budilica
Ova službeno licencirana budilica inspirirana poznatom pikseliziranom videoigrom Grass Block budi vas uz zvuk službene glazbe Minecraft Sunrise.Zabavni poklon
Za one koji traže cool stvari i sve što je geeky, ludo i jedinstveno, ponosimo se stvaranjem najprodavanijih igračaka, šalica, kolekcionarskih predmeta i poklona koji će izmamiti osmijeh na lice.
Službeno licencirano
Ovaj cool kolekcionarski predmet jedinstven je dodatak kolekciji svakog obožavatelja. Poklonite ovaj kolekcionarski predmet muškarcima, ženama, obožavateljima, djeci, dječacima i djevojčicama koji vole zabavu pop kulture.
Pregled
za taj artikal nema ocjene: