Leitz IQ Home Office, 23 liter, Rezanje konfeta, P-4, 1,8 m/min, Bijela, Usitnjivač papira
Varijable
| Kapacitet hranilice | 10list/šred |
| Kapacitet košare | 23 l |
| Vrsta reza | Konfete |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Značajke | Jednostavno pražnjenje, Tihi rad, LED indikator |
| Posebne značajke | Upravljanje dodirnim gumbima, Tehnologija bez zaglavljivanja |
| Materijal za usitnjavanje | Papir, Klamerica, Spajalica |
| Potrošnja energije | 280 W |
| Kapacitet rezanja (80 g/m²) | 10 listova |
| Kapacitet rezanja (70 g/m²) | 11 listova |
| Širina otvora za uvlačenje | 220 mm |
| Vrijeme rada | 6 minuta |
| Vrijeme rada / Vrijeme mirovanja | 60 minuta |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Veličina izrezanog komada | 4x28 mm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Leitz IQ rezač dokumenata za kućni ured |
| Dimenzije | 423 x 356 x 238 mm |
| Težina | 6,5 kg |
Opis
Uništavač dokumenata uzbudljivog i elegantnog dizajna. Kompaktna veličina za jednostavnu upotrebu, idealan za kućnu upotrebu. Unesite stil u svoj kućni ured s ovim usitnjivačem dokumenata koji ne zaglavljuje papir, tihim i dugotrajnim! Uništava 10 A4 listova u veliku kantu za otpad od 23 litre s jednostavnim dodirnim tipkama. Sigurnosna razina P4 za zaštitu podataka i sigurnosna brava za djecu - za sigurnu upotrebu.
Značajke
- Tihi rad – za tihi rad (uz redovitu upotrebu Leitz podmazivačkih listova)
- Uništava do 10 A4 listova odjednom – idealno za povremenu upotrebu, kućne urede
- Tehnologija bez zaglavljivanja za besprijekorno uništavanje dokumenata – automatsko zaustavljanje i izbacivanje papira ako se umetne previše papira
- Neprekidno vrijeme rada: 6 minuta – idealno za povremenu upotrebu; LED svjetlo pokazuje kada je rezaču potrebno hlađenje
- Prosječna brzina usitnjavanja: 1,8 m/min
- Upravljanje na dodir - jednostavno za korištenje
- Košara za papir od 23 litre koja se lako prazni - usitnjava 225 listova
- Jamstvo 2+1 godina - registrirajte se za dodatno jamstvo od 1 godine
- Također prikladno za usitnjavanje spajalica i spajalica za papir
Pregled
za taj artikal nema ocjene: