LaFe Sleek & Shine Curler, 60 W, 32 mm, 100-200°C, Regulacija topline, Keramička pegla za kosu
Varijable
| Performanse | 60 W |
| Vrsta proizvoda | Uvijač za kosu |
| Materijal za ploču za oblikovanje kose | Keramika |
| Koristiti | Na suhoj i mokroj kosi |
| Termostat | Da |
| Raspon temperature | 100 - 210 °C |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Crna |
| Značajke | Okretni kabel za napajanje, Brzo zagrijavanje, Regulacija temperature |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosna brava, Automatsko isključivanje |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 sekundi |
| Debljina cilindra | 32 mm |
| Napajanje | 220-240V / 50-60Hz |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrsta upravljanja | Upravljanje dodirom |
| Duljina kabela | 1,8 m |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Pegla za kosu, 1 x Zaštitna rukavica |
| Visina | 4 cm |
| Širina | 8 cm |
| Duljina / Dubina | 36 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 256 g |
Opis
LAFE Sleek & Shine uvijač za kosu od 32 mm savršen je alat za stvaranje labavih, prirodno izgledajućih valova koji vašoj frizuri dodaju lakoću i eleganciju. Zahvaljujući keramičkom premazu i kontroli temperature, oblikovanje kose je sigurno i ugodno, a rezultati su impresivno dugotrajni.
- Promjer 32 mm
- Keramički premaz
- Temperaturni raspon 100-200 °C
- Elektronička kontrola temperature - LCD zaslon
- Brzo zagrijavanje
- Okretni kabel
- Automatsko isključivanje
- Putnička brava
- Zaštitne rukavice uključene
- 60 W snage
Promjer 32 mm - mekani i prirodni valovi
Uvijač za kosu promjera 32 mm savršen je za stvaranje labavih, voluminoznih i prirodnog izgleda kovrča. S većim promjerom možete postići efekt mekih valova koji dodaju volumen i mekoću vašoj kosi. Izvrstan izbor za one koji preferiraju nježan i romantičan izgled - kako za svakodnevnu upotrebu, tako i za posebne prigode.
Keramički premaz - zdrav sjaj kose
Ploče s keramičkim premazom ravnomjerno raspoređuju toplinu, sprječavajući pregrijavanje i oštećenje kose. Kosa postaje glatka, sjajna i voluminozna, dajući joj zdrav izgled. Pouzdan način za sigurno oblikovanje čak i tanke i osjetljive kose.
Podesiva kontrola temperature - potpuna kontrola stiliziranja
S uvijačem za kosu Curler 32 mm možete podesiti temperaturu između 100°C i 200°C, tako da možete prilagoditi toplinu prema tipu kose i željenom učinku. Elektroničko upravljanje s LCD zaslonom olakšava precizno podešavanje, a brzo vrijeme zagrijavanja omogućuje vam gotovo trenutni početak stiliziranja.
Brzo zagrijavanje i jednostavno rukovanje
LAFE Sleek & Shine uvijač za kosu postiže željenu temperaturu za nekoliko sekundi, tako da možete brzo početi s oblikovanjem. Okretni kabel sprječava zapetljavanje, omogućujući potpunu slobodu kretanja prilikom uvijanja kose. Ovo je praktično i prikladno rješenje, posebno za duže pramenove.
Sigurna uporaba i mobilnost
Uvijač za kosu opremljen je funkcijom automatskog isključivanja koja se aktivira nakon duljeg razdoblja neaktivnosti - dodatna zaštita od slučajnog ostavljanja uređaja uključenim. Putna brava sprječava uključivanje uređaja u koferu bez nadzora, a priložene zaštitne rukavice štite vaše ruke od opeklina tijekom stiliziranja.
Snaga 60 W - učinkovitost i ušteda
Sa snagom od 60 W, uvijač za kosu omogućuje brzo zagrijavanje i optimalnu učinkovitost uz uštedu energije. Savršeno za one koji cijene učinkovite performanse bez kompromisa.
LAFE Sleek & Shine uvijač za kosu od 32 mm omogućuje vam postizanje prirodnih, mekih valova s decentnim izgledom. Zahvaljujući modernim značajkama i sigurnim rješenjima, oblikovanje kose postaje jednostavno i zabavno - bez obzira na prigodu.