Brock TO 3001 BK, 1600W, 30L, 100-230°C, funkcija roštilja, crna, električna mini pećnica
Varijable
| Vrsta pećnice | Tradicionalna mini pećnica |
| Kapacitet pećnice | 30litra |
| Performanse | 1600 W |
| Funkcija roštilja | Da |
| Termostat | Da |
| Raspon temperature | 100 - 230 °C |
| Tajmer | Da |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Funkcija kuhanja s ventilatorom | Ne |
| Regulator temperature | Da |
| Raspon timera | 0-60 minuta |
| Ugradbena ploča za kuhanje | Ne |
| Funkcije | 5 funkcija kuhanja, unutarnje svjetlo |
| Zaštitne značajke | Ručka hladna na dodir, Dvostruka stijenka, Zaštita od pregrijavanja |
| Vrsta upravljanja | Rotirajući gumb |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | Indikatorska lampica |
| Vrsta grijaćeg elementa | Nehrđajući čelik |
| Duljina kabela | 1,5 m |
| Visina | 33 cm |
| Širina | 50,5 cm |
| Duljina / Dubina | 36 cm |
| Materijal | Metal, Staklo, Nehrđajući čelik |
| Sadržaj pakiranja | Mini pećnica, 1 x aluminijski lim za pečenje, 1 x rešetka za pečenje, 1 x ručka za lim |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 7,2 kg |
Opis
Brock TO 3001 BK je visokokvalitetna električna mini pećnica, idealan izbor za svaku kućnu kuhinju. Ovaj je uređaj iznimno svestran i ima mnogo praktičnih značajki koje kuhanje i pečenje čine još lakšim. Ova mini pećnica Brock ima snagu od 1600W, tako da zagrijava hranu brzo i učinkovito.
Kapacitet od 30 litara pruža dovoljno prostora za pripremu nekoliko obroka odjednom. Bilo da se radi o kolačima, pizzama ili drugim delicijama, ova pećnica će zadovoljiti sve vaše potrebe. Mini pećnica Brock TO 3001 BK nudi izbor različitih postavki temperature. Raspon između 100-230°C omogućuje da se hrana uvijek kuha na savršenoj temperaturi. Osim toga, pećnica ima i funkciju roštilja, pa je možete koristiti čak i za pripremu hrskavog prženog mesa.
U mini pećnici TO 3001 BK dominira crna boja koja kuhinji daje elegantan i moderan izgled. Kompaktan dizajn omogućuje jednostavno postavljanje na kuhinjski pult ili čak u manji prostor. THE
Brock TO 3001 BK, 1600W, 30L, 100-230°C, Grill funkcija, crna, električna mini pećnica pouzdan je i svestran uređaj koji vam omogućuje jednostavno i brzo pripremanje omiljenih jela kod kuće. Kupite sada i uživajte u iskustvu jednostavnog i učinkovitog kuhanja!