Brock TO 3001 WH, 1500W, 30L, 100-230°C, Bijela električna mini pećnica
Varijable
| Vrsta pećnice | Tradicionalna mini pećnica |
| Kapacitet pećnice | 30litra |
| Performanse | 1500 W |
| Funkcija roštilja | Da |
| Termostat | Da |
| Raspon temperature | 100 - 230 °C |
| Tajmer | Da |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Funkcija kuhanja s ventilatorom | Ne |
| Regulator temperature | Da |
| Raspon timera | 0-60 minuta |
| Ugradbena ploča za kuhanje | Da |
| Funkcije | 5 funkcija kuhanja, unutarnje svjetlo |
| Zaštitne značajke | Ručka hladna na dodir, Dvostruka stijenka, Zaštita od pregrijavanja |
| Vrsta upravljanja | Rotirajući gumb |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | Indikatorska lampica |
| Vrsta grijaćeg elementa | Nehrđajući čelik |
| Duljina kabela | 1,5 m |
| Visina | 33 cm |
| Širina | 50,5 cm |
| Duljina / Dubina | 36 cm |
| Materijal | Metal, Staklo, Nehrđajući čelik |
| Sadržaj pakiranja | Mini pećnica, 1 x aluminijski lim za pečenje, 1 x rešetka za pečenje, 1 x ručka za lim |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 7,2 kg |
Opis
Brock TO 3001 WH je visokokvalitetna električna pećnica koja je idealan izbor kako za kućne kuhinje tako i za manje restorane. Zahvaljujući snažnoj snazi od 1600 W, lako se nosi s izazovima pečenja i roštiljanja. Prostrani kapacitet od 30 litara omogućuje pripremu većih obroka ili više jela odjednom, štedeći vrijeme i energiju.
Svestranost pećnice upotpunjuje kontrola temperature između 100-230 stupnjeva Celzijusa, što vam omogućuje postavljanje optimalne temperature za pripremu raznih jela. Osim toga, funkcija roštilja omogućuje pripremu hrskavih pečenih jela, osiguravajući ukusne i atraktivne rezultate.
Moderna i elegantna bijela boja pećnice dodaje stil i estetiku kuhinji. Površine koje se lako čiste i upravljačka ploča jednostavna za korištenje nude dodatne prednosti, čineći Brock TO 3001 WH ne samo učinkovitim i praktičnim, već i olakšavajući rad u kuhinji. Bilo da se radi o svakodnevnom pečenju ili pripremi nešto posebnijih jela, ova će vam pećnica uvijek biti pouzdan pomoćnik u kuhinji.