A4TECH Bloody R73 Ultra Duo, 20 000 DPI, 350 IPS, RF Wireless, Gaming, Nyx Mirage, Bežični miš za dešnjake
Varijable
| Tehnologija povezivanja | Bežični |
| Rezolucija miša | 20000 DPI |
| Sučelje za povezivanje | Wi-Fi |
| Broj tipki miša | 7 |
| Vrsta miša | Optički |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Ne |
| Napajanje | Baterija |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Bijelo-plava |
| Dizajn | Za dešnjake |
| Značajke | Lagani dizajn, Glatko klizanje, WaveLink veza |
| Posebne značajke | 1000Hz puna brzina, L++ prijemnik, RapidSnap tehnologija, AFC tehnologija |
| Senzor | Alpha 20K Engineered Engine |
| Bežični prijenos | 1ms |
| Radni domet | 10m |
| Zadana rezolucija | 400-800-1000-1200-1600-2000 CPI |
| Softverski podesivo | 50~20 000 CPI |
| Brzina sličica u sekundi | Automatsko podešavanje |
| Ubrzanje | 40G |
| Brzina praćenja | 350 IPS |
| Brzina izvještavanja | 1000Hz podesivo |
| Baterija | Litijeva baterija od 300 mAh |
| Vrijeme punjenja | ≤ 1,5 sati |
| Vrijeme reprodukcije | ≤ 75 sati |
| Mikroprekidač | Više od 30 milijuna klikova (lijevi/desni gumb) |
| Kotačić | Preko 800 000 pomicanja |
| Programabilno | Da |
| Konfiguracija softver | Bloody M-eSport Editor |
| Sadržaj paketa | 1 x A4TECH Bloody R73 Ultra Duo miš, 1 x Docking jedinica, 2 x USB kabela, 1 x USB bežični adapter |
| USB Type-C mekani pleteni kabel | 180 cm |
| USB Type-C PVC kabel | 180 cm |
| Dimenzije (miš) | 125 x 63 x 40 mm |
| Dimenzije (docking) | 74 x 63 x 72 mm |
| Težina proizvoda (miš) | 70 g |
Opis
Bloody R73 Ultra Duo Nyx Mirage je moderni gaming miš dizajniran za igrače e-sporta i ljubitelje dinamičnih FPS igara. Opremljen Alpha 20K senzorom, ultrabrzim prijenosom od 1 ms i dvostrukim 2.4G prijemnicima, pruža pouzdanu točnost i stabilne performanse.
Alpha 20K Engine – profesionalna preciznost
Senzor nudi rezoluciju do 20 000 CPI, brzinu praćenja od 350 IPS i ubrzanje od 40G, jamčeći potpunu kontrolu nad svakim pokretom – od mikro-ciljanja do brzih manevara.
RapidSnap Rebound i AFC – klikovi bez kašnjenja
Zahvaljujući patentiranom RapidSnapu Tehnologija odbijanja, svaki gumb reagira trenutno i fleksibilno. AFC (Anypoint Flexible Click) dodatno poboljšava udobnost klika bez obzira na stil hvata i veličinu ruke. dir="auto">Lagan i udoban dizajn
Miš ima lagan dizajn i glatko klizanje za glatke i precizne pokrete. Set također uključuje protuklizne trake za povećanu kontrolu tijekom dugih igraćih sesija.
Personalizacija i udobnost
Pomoću bežičnog M-Esport editora možete stvoriti vlastite konfiguracije, makroe i DPI postavke te ih spremiti u ugrađenu memoriju miša. Priloženi pleteni USB-C kabel eliminira trenje i izvrstan je za punjenje tijekom igranja.
Specifikacije
- Senzor: Alpha 20K Engineered Engine
- Rezolucija: 50-20 000 CPI (podesivo)
- Brzina praćenja: 350 IPS
- Ubrzanje: 40 G
- Frekvencija izvještavanja: 1000 Hz (podesivo)
- Vrijeme odziva: 1 ms
- Baterija: 300 mAh (do 75 sati rada)
- Vrijeme punjenja: ? 1,5 sati
- Prekidači: preko 30 milijuna klikova
- Pomicanje: preko 800 000 okretaja
- Domet: do 10 metara
- Kabeli: USB-C mekano pleteni 180 cm + PVC 180 cm
- Dodaci: L++ priključna stanica, Nano prijemnik, neklizajuće ručke