A4TECH Bloody Blazing A70, 6200 DPI, RGB neonsko osvjetljenje, igranje, USB, PixArt optički, žičani miš
Varijable
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Rezolucija miša | 6200 DPI |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| Broj tipki miša | 8 |
| Vrsta miša | Optički |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Crna |
| Dizajn | Dvoručni |
| Značajke | 6 snajperskih načina rada, RGB osvjetljenje (neonsko), bez dvostrukog klika, infracrveni kotačić |
| Posebne značajke | Infracrveni valjak, oklopna čizma, makro upravljanje, metalna oklopna čizma X'Glide |
| Senzor | PixArt PMW3327 Gaming Engine |
| Rezolucija | 100 - 6200 CPI |
| Ubrzanje | 30 g |
| Brzina praćenja | 220 ips |
| Frekvencija uzorkovanja | 125 - 1000 Hz |
| Vrijeme odziva | 0,2 ms |
| Vijek trajanja | 20 milijuna klikova |
| Programabilno | Da |
| Konfiguracijski softver | BLOODY 7 |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Miš |
| Duljina kabela | 1,8 m |
| Visina | 3,5 cm |
| Širina | 12 cm |
| Duljina / Dubina | 7 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 155 g |
Opis
Predstavljamo pouzdani A4-Tech Bloody Blazing A70 gamerski miš, dizajniran imajući na umu najzahtjevnije igrače. Zahvaljujući modernoj tehnologiji i naprednim značajkama, ovaj miš pruža nevjerojatnu preciznost i udobnost korištenja, što ga čini savršenim izborom za sve ljubitelje računalnih igara.
Napredna tehnologija
Miš Bloody Blazing A70 opremljen je naprednim optičkim senzorom PixArt PMW3327, koji pruža iznimnu točnost i brzo vrijeme odziva. Ovaj senzor omogućuje rad s rezolucijom do 6200 DPI, što omogućuje glatko i precizno upravljanje kursorom. Light Strike II prekidači pružaju minimalnu latenciju i dugi vijek trajanja tipki, do 20 milijuna klikova.Ergonomija i dizajn
Visoko ergonomski oblik miša posebno je dizajniran za dešnjake, osiguravajući maksimalnu udobnost čak i tijekom dugih igraćih sesija. Svojim agresivnim, futurističkim izgledom i neonskim RGB pozadinskim osvjetljenjem, miš se ističe od konkurencije i pravi je ukras za svaku igraću stanicu.
Funkcionalnost i performanse
Zahvaljujući namjenskom Bloody7 softveru, korisnici mogu prilagoditi postavke miša svojim individualnim potrebama. Ovaj softver nudi četiri razine postavki (C1, C2, C3, C4) koje su namijenjene različitim vrstama igara - od RTS-a i RPG-a do FPS-a i MMO-a. Metalni klizači Metal X'Glide Armor Boot jamče visoku otpornost na habanje i glatko klizanje miša po bilo kojoj površini.
Najvažnije značajke ovog modela:
- žičana komunikacija putem USB sučelja,
- 8 programabilnih tipki,
- visoka rezolucija do 6200 DPI,
- PixArt PMW3327 optički senzor,
- namjenski Bloody7 softver.
Prednosti proizvoda:
- visoka preciznost zahvaljujući rezoluciji do 6200 DPI,
- dugi vijek trajanja tipki, 20 milijuna klikova,
- brzo vrijeme odziva zahvaljujući tehnologiji Light Strike II,
- praktično profiliranje za dešnjake,
- Odličan dizajn s RGB pozadinskim osvjetljenjem.