A4TECH Bloody R72 Ultra Duo, 20 000 DPI, 350 IPS, RF Wireless, Gaming, Bežični miš Renegade Sunset, za ambidekstralnu upotrebu
Varijable
| Tehnologija povezivanja | Bežični |
| Rezolucija miša | 20000 DPI |
| Sučelje za povezivanje | Wi-Fi |
| Broj tipki miša | 7 |
| Vrsta miša | Optički |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Ne |
| Napajanje | Baterija |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Žuta boja |
| Dizajn | Ambidekstralni |
| Funkcije | Glatke klizeće podloge, dvostruki 2.4G prijemnik za igre, WaveLink veza, M-Esport editor |
| Posebne značajke | RapidSnap tehnologija odbijanja, L++ višenamjenski prijemnik, AFC tehnologija |
| Senzor | Alpha Engineering senzor |
| Bežični prijenos | 1ms |
| Radni domet | 10m |
| Zadana rezolucija | 400-800-1,000-1,200-1,600-2,000 CPI |
| Softverski podesivo | 50~20,000 CPI |
| Brzina sličica u sekundi | Automatsko podešavanje |
| Ubrzanje | 40G |
| Brzina praćenja | 350 IPS |
| Frekvencija izvještavanja | 1000Hz podesivo |
| Baterija | Litijska baterija od 300mAh |
| Vrijeme punjenja | ≤ 1,5 sati |
| Vrijeme reprodukcije | ≤ 75 sati |
| Mikroprekidač | Više od 30 milijuna klikova (lijevi/desni gumb) |
| Kotač | Preko 800,000 pomicanja |
| Programabilno | Da |
| Konfiguracijski softver | Bloody M-eSport Editor |
| Sadržaj paketa | 1 x A4TECH Bloody R72 Ultra Duo miš, 1 x Docking jedinica, 2 x USB kabela, 1 x USB bežični adapter |
| USB Type-C mekani pleteni kabel | 180 cm |
| USB Type-C PVC kabel | 180 cm |
| Dimenzije (miš) | 125 x 63 x 40 mm |
| Dimenzije (docking) | 74 x 63 x 72 mm |
| Težina proizvoda (miš) | 70 g |
Opis
Bloody R72 Ultra Duo Renegade Sunset je miš za e-sport igre koji kombinira ultraprecizan Alpha 20K senzor, munjevito brzo vrijeme odziva od 1 ms i lagani dizajn. S raznovrsnim mogućnostima povezivanja i prilagodbe, savršen je izbor za FPS i MOBA igrače.
Alpha Engineering Sensor
S profesionalnim 20.000 CPI, 350 IPS i ubrzanjem od 40G, miš igračima pruža točnu i preciznu kontrolu na zaslonu u brzim FPS igrama poput CS:GO.
RapidSnap Rebound Technology
Naša ekskluzivna RapidSnap Rebound Technology, s patentiranim dizajnom, nije samo inovacija, već i održavanje responzivnog odbijanja od samog početka.
L++ Višenamjenski prijemnik
Višenamjenski prijemnik L++ nudi izvrsnu stabilnost signala, besprijekorno trenutno uparivanje, brzo punjenje i indikator baterije s četiri stupnja.
Dvostruki 2.4G gaming prijemnik
S dvostrukim 2.4G gaming prijemnicima (stolna stanica za prijemnik + putni Nano prijemnik), možete ga koristiti gdje god želite.
Lagani dizajn
Ništa vas ne opterećuje, tako da možete lako izvršiti svoje brze, kontrolirane pokrete.
Glatke klizne nožice
Super glatke nožice miša daju vam veliku prednost u mikro-ciljanju i praćenju.
WaveLink povezivost
Opremljen značajkama zaključavanja kanala i sprječavanja smetnji, ovo bežično čudo jamči stabilnost i lako ponovno prenosi signale do tri puta u samo 1 ms.
AFC (Fleksibilni klik u bilo kojoj točki)
AFC tehnologija omogućuje precizne i glatke klikove za velike ili male ruke, tijekom hvatanja ili penjanja.
Bežični M-Esport editor
Omogućuje jednostavne kombinacije postavki i programiranje funkcija za miš. Igrači mogu optimizirati svoje postavke za igranje pomoću gumba, osjetljivosti i kombiniranih makroa, a zatim ih spremiti u ugrađenu memoriju miša.
Specifikacije
- Senzor: Alpha 20K Engineered Engine
- Rezolucija: 50-20 000 CPI (podesivo)
- Brzina praćenja: 350 IPS
- Ubrzanje: 40 G
- Frekvencija izvještavanja: 1000 Hz (podesivo)
- Vrijeme odziva: 1 ms
- Baterija: 300 mAh, do 75 sati trajanja baterije
- Vrijeme punjenja: ? 1,5 sati
- Prekidači: >30 milijuna klikova
- Pomicanje: >800 000 okretaja
- Domet: do 10 metara
- Kabeli: USB-C mekano pleteni 180 cm + PVC 180 cm
- Dodaci: L++ priključna stanica, Nano prijemnik, neklizajuće ručke