8BitDo Arcade Stick All-Button, Nintendo Switch/Switch 2, PC, Bežični kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Arcade stick |
| Tehnologija povezivanja | Bežični |
| Sučelje za povezivanje | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Kompatibilno s Nintendo Switch 2 | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switchom | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch OLED-om | Da |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Napajanje | Baterija |
| boja_proizvoda | Bijelo-siva |
| Funkcija | 3 načina povezivanja, Kailh Wizard niskoprofilni mehanički prekidači |
| Posebne značajke | 4 programabilne tipke, čišćenje SOCD-a, neovisna upravljačka ploča |
| Priključci | USB Type-C |
| D-Pad | Ne |
| Analogna palica (palčana palica) | Ne |
| Okidač | Ne |
| Bumper tipke | Ne |
| Blokada okidača | Ne |
| Broj tipki | 25 kom |
| Duljina kabela | 3 m |
| Konfiguracijski softver | 8BitDo Ultimate Software X |
| Materijal | Plastika |
| Kapacitet baterije | 1000 mAh |
| Vrijeme rada (1 punjenje) | 20 sati |
| Sadržaj paketa | 1 x 8BitDo arkadni kontroler, 1 x 2.4G adapter, 4 x poklopca za zaključavanje, 1 x kabel |
| Visina | 22 mm |
| Širina | 301 mm |
| Duljina / Dubina | 301 mm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 2 kg |
Opis
8BitDo All-Button Arcade Controller za Switch je inovativni kontroler koji koristi gumbe umjesto tradicionalnog arkadnog joysticka. Ovo rješenje nudi brže vrijeme odziva i precizniju kontrolu, što je posebno korisno u borilačkim igrama i natjecateljskim situacijama. Njegov kompaktan, ali stabilan dizajn čini ga udobnim za korištenje čak i tijekom duljih sesija igranja, a kvalitetni materijali osiguravaju dugotrajno i pouzdano iskustvo.
Kompatibilan sa Switch/Switch 2 i Windowsima. 3 načina povezivanja - Povežite se sa Switchom putem Bluetootha, Windowsa putem 2.4G ili bilo kojeg uređaja putem kabela. (Kompatibilnost sa Switch 2 zahtijeva najnovije ažuriranje firmvera.)
Bez joysticka. Vrhunska preciznost
Sadrži arkadni sustav s jednim gumbom i dizajn s četiri pokreta za neusporedivu točnost i ultrabrzi unos. Izvršavajte kombinacije s većom brzinom i kontrolom.
Ultra tanak i kompaktan
Gotovo veličine A4 lista i debljine samo 1,6 cm. Borite se bilo kada i bilo gdje.
Zamjenjivi prekidači
Sadrži 16 Kailh Wizard mehaničkih prekidača niskog profila, tako da ih možete prilagoditi drugim prekidačima svojim potrebama.
Programabilan i praktičan
Reprogramirajte P1, P2, P3 i P4 s brzim dodjeljivanjem. Uključuje zamjenjive završne kapice i neovisnu upravljačku ploču.
Dizajniran za profesionalce
Opremite se značajkama spremnim za esport, uključujući čišćenje SOCD-a i zaključavanje natjecanja, dinamičko mapiranje tipki i podršku za 8BitDo Ultimate Software V2 na računalu.
Zašto kupovati službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Licencirani proizvodi proizvode se prema specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
DIZAJN
Kao ovlašteni partner, imamo pristup službenim umjetničkim djelima, pružajući obožavateljima ekskluzivne dizajne i autentične licencirane proizvode.
POUZDANOST
Kako bi se jamčila kompatibilnost, svi licencirani proizvodi podvrgnuti su strogim ispitivanjima od strane proizvođača i davatelja licenci.