8BitDo Arcade Stick All-Button, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Official, Crna, Bežični kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Arcade stick |
| Tehnologija povezivanja | Bežični |
| Sučelje za povezivanje | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Kompatibilno s Xbox One | Da |
| Kompatibilno s Xbox Series X|S | Da |
| Napajanje | Baterija |
| boja_proizvoda | Crna |
| Funkcija | 2 programabilne tipke, RGB osvjetljenje, čišćenje SOCD-a i podrška za zaključavanje race |
| Posebne značajke | Neovisna upravljačka ploča, Prekidači koji se mogu brzo mijenjati |
| Tehnologije | Mehanički prekidači Kailh Wizard |
| Priključci | USB Type-C |
| D-Pad | Ne |
| Analogna palica (palčana palica) | Ne |
| Okidač | Ne |
| Bumper tipke | Ne |
| Zaključavanje okidača | Ne |
| Broj tipki | 25 kom |
| Duljina kabela | 3 m |
| Konfiguracijski softver | 8BitDo Ultimate Software X |
| Materijal | Plastika |
| Kapacitet baterije | 1000 mAh |
| Vrijeme rada (s 1 punjenjem) | 20 sati |
| Sadržaj paketa | 1 x 8BitDo arkadni kontroler za Xbox, 1 x 2.4G adapter, 4 x kapice, 1 x kabel |
| Visina | 201 mm |
| Širina | 301 mm |
| Duljina / Dubina | 22 mm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 2 kg |
Opis
8BitDo Arcade All-Button Controller za Xbox je revolucionarni kontroler koji kombinira klasični arkadni osjećaj s modernim potrebama esporta. Umjesto tradicionalnog joysticka, nudi potpuno upravljanje temeljeno na gumbima, pružajući igračima brže reakcije i veću preciznost. Njegova robusna konstrukcija, vrhunski materijali i ergonomski dizajn omogućuju mu udobnost i pouzdanost čak i tijekom dugih igraćih sesija, dok gumbi pružaju trenutne i precizne povratne informacije.
Uređaj je u potpunosti kompatibilan s Xbox konzolama i računalom, što ga čini idealnim izborom i za natjecateljske igrače i za ljubitelje retro arkadnog iskustva. S prilagodljivim rasporedima gumba, svaki korisnik može prilagoditi svoj stil upravljanja, bilo da se radi o borilačkim igrama ili drugim žanrovima koji zahtijevaju brze reflekse. 8BitDo-ov pedantni dizajn kombinira nostalgično iskustvo igranja s modernim performansama koje se ističu u odnosu na tradicionalne kontrolere.
Ultra tanak i kompaktan
Veličine je otprilike kao A4 list papira i tanak samo 1,6 cm – gotovo 1/3 debljine 8BitDo Xbox Arcade Sticka. Borite se bilo kada i bilo gdje.
Programabilne tipke
Premjestite tipke P1 i P2 bilo kojoj tipki po vašem izboru kako bi odgovarale različitim položajima i scenarijima igre. Izvršavajte složene borbene kombinacije s lakoćom i preciznošću.
Zamjenjive završne kapice
Onemogućite programabilne tipke i tipke LSB/RSB s ravnim završnim kapicama kako biste spriječili slučajno pritiskanje. (4 poklopca gumba uključena)
Dizajniran za profesionalce
Opremite se značajkama spremnim za esport, uključujući čišćenje SOCD-a i zaključavanje za natjecanja, za optimalne performanse u natjecateljskim igrama.
Bez ruku. Maksimalna preciznost
Iskusite neusporedivu preciznost i ultra brzo upravljanje s dizajnom gumba u arkadnom stilu i preciznim rasporedom s četiri pokreta. Izvršavajte kombinacije s većom brzinom i točnošću nego ikad prije. Izrađen za natjecateljske borilačke igre – sve po odličnoj cijeni.
Magnetske sklopive noge
Izrađeno od metala. Podesivo između dva kuta za udobnost i stabilnost.
- Otporno na otiske prstiju
- Prednja strana od kaljenog stakla
- Elegantno. Otporno na mrlje.
Neovisna upravljačka ploča
Jednostavno podesite glasnoću, RGB svjetla i tipke za mapiranje intuitivnim kontrolama. Recite zbogom kompliciranim prečacima i uživajte u jednostavnom, učinkovitom upravljanju okretanjem i klikom.
RGB svjetlosni prsten
Prebacujte se između 6 RGB načina osvjetljenja za bolje vizualno iskustvo tijekom igranja.
Silikonska podloga protiv klizanja
Stabilan i siguran čak i tijekom intenzivnog igranja.
Žična latencija od 4 ms
Niska žičana latencija od samo 4 ms. Dizajnirano za brzo vrijeme odziva i performanse profesionalne razine. Idealni podaci o okruženju iz 8BitDo laboratorija.
Prekidači s mogućnošću zamjene tijekom rada
Uključuje 16 niskoprofilnih mehaničkih prekidača Kailh Wizard, što vam omogućuje prilagodbu uređaja drugim prekidačima prema vašim potrebama.
Zašto kupovati službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Licencirani proizvodi proizvode se prema specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
DIZAJN
Kao ovlašteni partner, imamo pristup službenim umjetničkim djelima, pružajući obožavateljima ekskluzivne dizajne i autentične licencirane proizvode.
POUZDANOST
Kako bi se jamčila kompatibilnost, svi licencirani proizvodi podvrgnuti su strogim ispitivanjima od strane proizvođača i davatelja licenci.