Rexel Momentum X410-SL Slimline, 23 litre, Rezano za konfete, P4, 10 listova, Crno, Usitnjivač papira
Varijable
| Kapacitet hranilice | 10list/šred |
| Kapacitet košare | 23 l |
| Vrsta reza | Konfete |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Značajke | Jednostavno pražnjenje, Tihi rad, LED indikator, Prozorčić za pregled |
| Posebne značajke | Upravljanje dodirnim gumbima, Tehnologija bez zaglavljivanja |
| Materijal za usitnjavanje | Papir, Klamerica, Spajalica |
| Potrošnja energije | 280 W |
| Razina buke | 62 dBA |
| Kapacitet rezanja (80 g/m²) | 10 listova |
| Kapacitet rezanja (70 g/m²) | 11 listova |
| Širina otvora za uvlačenje | 220 mm |
| Vrijeme rada | 6 minuta |
| Vrijeme rada / Vrijeme odmora | 60 minuta |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Veličina izrezanog komada | 4x28 mm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Rexel Momentum X410-SL Slimline |
| Dimenzije | 255 x 375 x 370 mm |
| Težina | 6,5 kg |
Opis
Snaga koja može više! Rexel Momentum X410-SL Slimline usitnjavač papira usitnjava 10 listova odjednom s neprekidnim vremenom rada od 6 minuta. Preporučujemo ga prvenstveno za kućnu upotrebu. S tehnologijom bez zaglavljivanja i intuitivnim korisničkim sučeljem. Razina sigurnosti P4, konfeti izrezani na komade veličine 4x28 mm. Spremnik za otpad od 23 litre. (za usitnjavanje 225 A4 listova).
Značajke
- Broj listova koji se mogu odjednom usitniti: 10
- Visoka razina sigurnosti: P4, konfeti izrezani na komade 4x28 mm
- Uništava više listova s vremenom neprekidnog rada od 6 minuta
- Tehnologija bez zaglavljivanja koja automatski zaustavlja proces usitnjavanja ako se uvuče previše listova
- Lako usitnjava dokumente s više stranica, spajalice i spajalice na kutovima papira
- Intuitivno sučelje za jednostavno korištenje
- Spremnik za otpad od 23 litre za usitnjavanje 225 listova papira A4 formata
- Tihi rad
- Tanki dizajn za svestranost postavljanja
- Jamstvo od 2 godine
Pregled
za taj artikal nema ocjene: