Rexel Momentum X312, 23 litre, Rezano za konfete, P-3, 12 listova, Crno, Usitnjivač papira
Varijable
| Kapacitet hranilice | 12list/šred |
| Kapacitet košare | 23 l |
| Vrsta reza | Konfete |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Značajke | Jednostavno pražnjenje, Tihi rad, LED indikator, Prozorčić za pregled |
| Posebne značajke | Upravljanje dodirnim gumbima, Tehnologija bez zaglavljivanja |
| Materijal za usitnjavanje | Papir, Klamerica, Spajalica |
| Potrošnja energije | 280 W |
| Razina buke | 62 dBA |
| Kapacitet rezanja (80 g/m²) | 12 listova |
| Kapacitet rezanja (70 g/m²) | 14 listova |
| Širina otvora za uvlačenje | 220 mm |
| Vrijeme rada | 6 minuta |
| Vrijeme rada / Vrijeme odmora | 60 minuta |
| Razina sigurnosti | P-3 |
| Veličina izrezanog komada | 5x42 mm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Rexel Momentum X312 |
| Dimenzije | 356 x 423 x 238 mm |
| Težina | 6,5 kg |
Opis
Snaga koja može više! Rexel Momentum X312 usitnjivač papira usitnjava 12 listova odjednom s neprekidnim vremenom rada od 6 minuta. Preporučujemo ga prvenstveno za kućnu upotrebu. S tehnologijom bez zaglavljivanja i intuitivnim korisničkim sučeljem. Razina sigurnosti P3, konfeti izrezani na komade 5x42 mm. Spremnik za otpad od 23 litre. (za usitnjavanje 200 A4 listova).
Značajke
- Broj listova koji se mogu odjednom usitniti: 12
- Pouzdana razina sigurnosti: P3 konfeti izrezani na komade 5x42 mm
- Uništava više listova s vremenom neprekidnog rada od 6 minuta
- Tehnologija bez zaglavljivanja, automatski se zaustavlja i vraća listove ako je umetnuto previše listova
- Lako usitnjava dokumente s više stranica, spajalice i spajalice na kutovima papira
- Intuitivno sučelje za jednostavno korištenje
- Spremnik za otpad od 23 litre za usitnjavanje 200 komada papira A4 formata
- Tihi rad
- Jamstvo od 2 godine
Pregled
za taj artikal nema ocjene: