PowerA Enhanced Wired, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, ružičasta, žičani kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Regler |
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Ne |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Programabilne tipke | Da |
| Vibracija | Da |
| Kompatibilno s Xbox One | Da |
| Kompatibilno s Xbox Series X|S | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Ružičasta |
| Funkcija | 2 mapirajuća Gamepad-a, kompatibilno sa slušalicama |
| Posebne značajke | Kontrola glasnoće, Prstenovi protiv trenja, Dvostruki motori za treskanje |
| Priključci | Micro USB, Jack 3,5 mm |
| D-Pad | Da (1 kom) |
| Analogni stick (palac) | Da (2 kom) |
| Okidač (okidač) | Da (2 kom) |
| Bumper tipke | Da (2 kom) |
| Tipka za kontrolu glasnoće | Da (1 kom) |
| Funkcijske tipke | 11 kom |
| Konfiguracijski softver | PowerA Gamer HQ aplikacija |
| Materijal | Plastika, Grip s dijamantnim uzorkom |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Kontroler, 1 x USB kabel |
| Visina | 5,8 cm |
| Širina | 15,5 cm |
| Duljina / Dubina | 11 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 0,25 kg |
Opis
Dostignite nove razine s poboljšanim žičanim kontrolerom PowerA za Xbox Series X|S. Službeno licenciran od strane Xboxa, ovaj prekrasno dizajniran i briljantno izrađen kontroler prepun je značajki koje poboljšavaju performanse.
- Kontroler za Xbox Series X|S s izvrsnom ergonomijom i klasičnim rasporedom tipki
- Dvije dodjeljive posebne tipke za igre
- Imerzivni dvostruki vibracijski motori
- Standardni 3,5 mm stereo priključak za slušalice
- Tipka za dijeljenje za snimanje i dijeljenje snimaka zaslona i isječaka
- Kontrola glasnoće s isključivanjem zvuka chata jednim dodirom
- Odvojivi USB kabel od 3 metra (9,8 stopa) sa zatvaračem na čičak
- Službeno licencirani Xbox proizvod
Ostvarite prednost u igranju
Poboljšani žičani kontroler PowerA za Xbox Series X|S, Xbox One ima dvije dodjeljive posebne tipke za igre koje možete brzo programirati tijekom igre, pomažući vam da svoju igru podignete na višu razinu.
Imerzivno igranje
Dvostruki vibracijski motori stavljaju snagu igre u vaš dlan. Povratne informacije u lijevom i desnom hvatištu pružaju potpuno impresivno iskustvo igranja, od suptilnih vibracija do visokog tutnjanja.
Podijelite svoju slavu
Novi gumb za dijeljenje na Xbox Series X|S omogućuje vam dijeljenje snimaka zaslona i kratkih videoisječaka s drugim igračima ili jednostavno spremanje snimaka zaslona vaših najboljih akcija u igri.
Udoban raspored i osjećaj
Uživajte u poznatoj intuitivnoj konfiguraciji kontrolera i super udobnoj ergonomiji. Gamepad s teksturiranim stražnjim hvatištem bit će vrhunski kontroler za intenzivne bitke i duge sesije igranja.
Youtube videi
priloženim dokumentima
Zašto kupovati službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Licencirani proizvodi proizvode se prema specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
DIZAJN
Kao ovlašteni partner, imamo pristup službenim umjetničkim djelima, pružajući obožavateljima ekskluzivne dizajne i autentične licencirane proizvode.
POUZDANOST
Kako bi se jamčila kompatibilnost, svi licencirani proizvodi podvrgavaju se strogim ispitivanjima od strane proizvođača i davatelja licenci.