PowerA Advantage Wireless, Nintendo Switch 2, Hall-Effect, Pokemon: Mega Evolutions, Bežični kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Regler |
| Tehnologija povezivanja | Bežični |
| Sučelje za povezivanje | Bluetooth |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Ne |
| Kompatibilno s Nintendo Switch 2 | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch Liteom | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch OLED-om | Da |
| Programabilne tipke | Ne |
| Vibracija | Ne |
| Napajanje | Baterija |
| boja_proizvoda | Pokémon Marka |
| Funkcija | Napredne tipke za igranje, tipka C, ergonomski dizajn |
| Posebne značajke | Intuitivno upravljanje pokretima, Posebne tipke za igranje |
| Tehnologije | Hall-efektni moduli |
| Priključci | USB Type-C |
| D-Pad | Da |
| Analogna palica (palčana palica) | Da |
| Okidač | Da |
| Bumper tipke | Da |
| Zaključavanje pucanja | Ne |
| Funkcijske tipke | 16 kom |
| Kapacitet baterije | 1200 mAh |
| Maksimalni vijek trajanja baterije | 40,00 sati |
| Softver za konfiguraciju | Nema |
| Materijal | Plastika, Grip s dijamantnim uzorkom |
| Duljina kabela | 3 m |
| Sadržaj pakiranja | 1 x PowerA Advantage bežični kontroler, 1 x USB kabel |
| Visina | 62 mm |
| Širina | 149 mm |
| Duljina / Dubina | 104 mm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 220 g |
Opis
Bežični kontroler PowerA™ Advantage za Nintendo Switch™ 2 ima Hall efekte, 2 programabilna gumba, kontrole pokreta, gumb C za brzi pristup zabavnim značajkama GameChata i još mnogo toga.
Značajke
- Hall-efektni moduli: Beskontaktni magnetski senzori u dodirnim površinama pružaju glatkiji osjećaj profesionalne razine te pomažu u preciznosti i izdržljivosti.
- Napredne tipke za igranje: Ostvarite prednost nad konkurencijom s programabilnim, naprednim tipkama za igranje koje možete programirati u hodu, čak i tijekom igranja - bez konfiguriranja sistemskih postavki.
- Intuitivne kontrole pokreta: Uronite u igre s glatkim, responzivnim kontrolama pokreta koje nude intuitivan način ciljanja, upravljanja, letenja i još mnogo toga.
- Tipka C: Jednostavno aktivirajte zabavne značajke GameChata
- Punjiva baterija: Do 30 sati trajanja baterije s jednim punjenjem. Uključuje ekstra dugi USB-C® kabel od 3 metra za punjenje unutarnje baterije*
- Ergonomski dizajn: Igrajte satima s kontrolerom koji se odlično osjeća u ruci zahvaljujući najsuvremenijoj ergonomiji i vrhunskim materijalima.
- Kompatibilnost s Nintendo obitelji: Radi sa sustavom Nintendo Switch™: Nintendo Switch™ 2, Nintendo Switch™, Nintendo Switch™ – OLED model i Nintendo Switch™ Lite
- Službeno licencirano: PowerA proizvodi prošli su Nintendove rigorozne procese testiranja i evaluacije kako bi se osigurala kompatibilnost sa sustavom Nintendo Switch™ 2.
- *Može se koristiti s konzolom Nintendo Switch™ 2 spojenom ili odspojenom. Ne podržava HD rumble, IR kameru i amiibo NFC. Ne može se koristiti s igrama ekskluzivnim za Joy-Con. Nekoliko varijabli utječe na procjene trajanja baterije
Hall Effect Modules
Beskontaktni magnetski senzori u palčevima pružaju glatkiji osjećaj profesionalne razine te pomažu u preciznosti i izdržljivosti.
Specijalizirani gumbi za igranje
Steknite prednost nad konkurencijom pomoću programabilnih, naprednih gumba za igranje koje možete programirati u hodu, čak i tijekom igranja - nema potrebe za konfiguriranjem postavki sustava.
Intuitivno upravljanje pokretima
Uronite u igre uz glatko, responzivno upravljanje pokretima koje nudi intuitivan način ciljanja, upravljanja, letenja i još mnogo toga.
Gumb C
Gumb C omogućuje vam brz pristup zabavnim značajkama GameChata.
Nikad ne prestanite svirati
Ugrađena punjiva baterija omogućuje do 30 sati reprodukcije s jednim punjenjem. Kada je vrijeme za punjenje, samo priključite priloženi 3-metarski USB-C kabel za punjenje i spremni ste za upotrebu.*
Zašto kupovati službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Licencirani proizvodi proizvode se prema specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
DIZAJN
Kao ovlašteni partner, imamo pristup službenim umjetničkim djelima, pružajući obožavateljima ekskluzivne dizajne i autentične licencirane proizvode.
POUZDANOST
Kako bi se jamčila kompatibilnost, svi licencirani proizvodi podvrgnuti su strogim ispitivanjima od strane proizvođača i davatelja licenci.