PowerA Advantage žičani kontroler, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Cyber stil, žičani kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Regler |
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Ne |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Programabilne tipke | Da |
| Vibracija | Da |
| Kompatibilno s Xbox One | Da |
| Kompatibilno s Xbox Series X|S | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Višebojno |
| Funkcija | 2 mapirajuća Gamepad-a, kompatibilno sa slušalicama |
| Posebne značajke | 3-smjerno zaključavanje okidača, prstenovi za smanjenje trenja, dvostruki motori za tutnjanje, impulsni okidači |
| Priključci | USB Type-C, Jack 3,5 mm |
| D-Pad | Da (1 kom) |
| Analogni stick (palac) | Da (2 kom) |
| Okidač (okidač) | Da (2 kom) |
| Bumper tipke | Da (2 kom) |
| Zaključavanje okidača | Da (2 kom) |
| Funkcijske tipke | 11 kom |
| Konfiguracijski softver | PowerA Gamer HQ aplikacija |
| Materijal | Plastika |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Kontroler, 1 x USB kabel |
| Visina | 5,8 cm |
| Širina | 15,5 cm |
| Duljina / Dubina | 11 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 0,2 kg |
Opis
Dostignite nove razine s žičanim kontrolerom PowerA Advantage za Xbox Series X|S. Službeno licenciran od strane Xboxa, ovaj prekrasno dizajniran i briljantno izrađen kontroler prepun je značajki koje poboljšavaju performanse.
- Napredne tipke za igranje – Steknite konkurentsku prednost s dvije mapibilne tipke koje možete programirati u hodu – nije potrebna konfiguracija
- Trojsmjerne brave okidača – Podesite udaljenost okidača u tri različita položaja kako biste brže izvršavali radnje u svojim omiljenim igrama
- Dvostruki motori za tutnjavu – Podignite svoje iskustvo igranja na višu razinu, pružajući taktilne povratne informacije i senzacije koje oživljavaju virtualne svjetove
- Imerzivni impulsni okidači – Pružaju reaktivni osjećaj tutnjave pomoću ugrađenih motora kako biste mogli osjetiti igru u akciji
- Iznimno dugi USB-C kabel – Pruža domet od 3 metra za veću udobnost i fleksibilnost
- Ergonomski dizajn – Lagan i udoban s dijamantnim uzorkom hvata za duge sesije igranja
- Glatke kontrole – Precizno podešene analogne palice i ugrađeni prstenovi protiv trenja za vrhunsku kontrolu
- Kompatibilno sa slušalicama – Spojite svoje omiljene 3,5 mm slušalice putem stereo priključka za slušalice
- PowerA Gamer HQ aplikacija – Testirajte i kalibrirajte svoj kontroler pomoću besplatne službene aplikacije
- Službeni licencirani proizvod za Xbox
Ostvarite prednost u igranju
Žični kontroler PowerA Advantage za Xbox Series X|S, Xbox One ima dva dodjeljiva posebna gumba za igru koje možete brzo programirati usred igre, što vam pomaže da podignete svoju igru na višu razinu.
Imerzivna igra
Dvostruki vibracijski motori stavljaju snagu igranja u vaš dlan. Povratne informacije u lijevom i desnom hvatištu pružaju potpuno impresivno iskustvo igranja, od suptilnih vibracija do vrhunskog tutnjanja.
Podijelite svoju slavu
Novi gumb za dijeljenje na Xbox Series X|S omogućuje vam dijeljenje snimaka zaslona i kratkih videoisječaka s drugim igračima ili jednostavno spremanje snimaka zaslona vaših najboljih akcija u igri.
Udoban raspored i osjećaj
Uživajte u poznatoj intuitivnoj konfiguraciji kontrolera i super udobnoj ergonomiji. S teksturiranom stražnjom stranom rukohvata, ovaj gamepad je ultimativni kontroler za intenzivne bitke i duge sesije igranja.
Zašto kupovati službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Licencirani proizvodi proizvode se prema specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
DIZAJN
Kao ovlašteni partner, imamo pristup službenim umjetničkim djelima, pružajući obožavateljima ekskluzivne dizajne i autentične licencirane proizvode.
POUZDANOST
Kako bi se jamčila kompatibilnost, svi licencirani proizvodi podvrgavaju se strogim ispitivanjima od strane proizvođača i davatelja licenci.