PowerA Advantage Wired, Nintendo Switch 2, Official, Hall Effect, Lumectra, Bijela, Žičani kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Regler |
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch 2 | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switchom | Da |
| Kompatibilno s Nintendo Switch OLED-om | Da |
| Programabilne tipke | Ne |
| Vibracija | Ne |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Funkcija | Ghost RGB LED osvjetljenje, Napredne tipke za igranje, Tipka C |
| Posebne značajke | Moduli s Hall efektom, Prstenovi protiv trenja, Ugrađeni audio kontroler |
| Priključci | USB Type-C, Jack 3,5 mm |
| D-Pad | Da (1 kom) |
| Analogna palica (palčana palica) | Da (2 kom) |
| Okidač (Okidač) | Da (2 kom) |
| Bumper tipke | Da (2 kom) |
| Blokada okidača | Ne |
| Funkcionalne tipke | 19 kom |
| Softver za konfiguraciju | Ne |
| Materijal | Plastika, Grip s dijamantnim uzorkom |
| Duljina kabela | 3 m |
| Sadržaj paketa | 1 x Kontroler, 1 x USB kabel |
| Visina | 5,8 cm |
| Širina | 15,5 cm |
| Duljina / Dubina | 11 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 0,3 kg |
Opis
Žični kontroler PowerA™ Advantage za Nintendo Switch™ 2 s Lumectra™ tehnologijom oživljava vaš kontroler novom Ghost RGB LED tehnologijom osvjetljenja.
Značajke
- Ghost RGB LED osvjetljenje: Oživite svoj kontroler novom, inovativnom Ghost RGB tehnologijom osvjetljenja cijele površine. Tisuće kombinacija boja i 5 zabavnih načina osvjetljenja.
- Hall-efektni moduli: Beskontaktni magnetski senzori u dodirnim površinama pružaju fluidniji osjećaj profesionalne razine, pomažući u preciznosti i izdržljivosti.
- Napredne tipke za igranje: Ostvarite prednost nad konkurencijom s programabilnim, naprednim tipkama za igranje koje možete programirati u hodu, čak i tijekom igranja - bez konfiguriranja postavki sustava.
- Tipka C: Jednostavno aktivirajte zabavne značajke GameChata
- Integrirane kontrole zvuka: Tipka za zvuk na stražnjoj strani kontrolera omogućuje vam brzo podešavanje glasnoće slušalica, isključivanje mikrofona i prebacivanje načina EQ-a za impresivnije iskustvo igranja. EQ načini rada: Normalni, Pojačavanje basa, Imerzivni.
- Lagan i udoban: Igrajte satima s kontrolerom koji se odlično osjeća u ruci zahvaljujući najsuvremenijoj ergonomiji i vrhunskim materijalima.
- Žično upravljanje: Nemate baterije? Nema problema. Žičani kontroler PowerA™ Advantage za Nintendo Switch™ 2 ima odvojivi USB-C® kabel od 3 metra, što vam daje dovoljno prostora da dosegnete svoje omiljeno mjesto u sobi i igrate satima.
- Bogato značajkama: Dodatne značajke uključuju ugrađene prstenove protiv trenja za glatko upravljanje palcem i 3,5 mm stereo audio priključak za spajanje vaših omiljenih slušalica.
- Službeno licencirano: PowerA™ proizvodi prošli su Nintendove rigorozne procese testiranja i evaluacije kako bi se osigurala kompatibilnost sa sustavom Nintendo Switch™ 2.
- *Radi samo s priključenom konzolom Nintendo Switch™ 2. Ne podržava HD rumble, IR kameru, upravljanje pokretom ili amiibo NFC. Nije za korištenje samo s Joy-Con igrama.
Ghost RGB LED osvjetljenje
Nova, inovativna Lumectra Ghost RGB tehnologija osvjetljenja cijele površine skriva LED diode kada se ne koriste, pružajući čist, klasičan dizajn bijelog okvira. Uključivanjem Ghost RGB osvjetljenja okvir oživljava tisućama živih kombinacija boja i 5 zabavnih načina osvjetljenja.
Hall-efektni moduli
Beskontaktni magnetski senzori u palčevima pružaju glatkiji osjećaj profesionalne razine, pomažući preciznosti i izdržljivosti.
Specijalizirani gumbi za igranje
Ostvarite prednost nad konkurencijom pomoću programabilnih, naprednih gumba za igranje koje možete programirati u hodu, čak i tijekom igranja - nema potrebe za konfiguriranjem postavki sustava.
Gumb C i ugrađene kontrole zvuka
Gumb C omogućuje vam brz pristup zabavnim značajkama GameChata. Gumb za zvuk na stražnjoj strani kontrolera omogućuje vam jednostavno podešavanje glasnoće na slušalicama, isključivanje mikrofona i prebacivanje načina rada EQ-a. Načini rada EQ-a: Normalni, Pojačavanje basa, Imerzivni.
Lagan i udoban
Igrajte satima s kontrolerom koji se odlično osjeća u ruci zahvaljujući najsuvremenijoj ergonomiji i vrhunskim materijalima.
Službeno licencirano
Proizvodi PowerA prošli su Nintendove rigorozne procese testiranja i evaluacije kako bi se osigurala kompatibilnost sa sustavom Nintendo Switch™ 2.
Zašto kupovati službeno licencirane proizvode?
KVALITETA
Licencirani proizvodi proizvode se prema specifikacijama svakog davatelja licence kako bi se osiguralo da kvaliteta zadovoljava zahtjeve.
DIZAJN
Kao ovlašteni partner, imamo pristup službenim umjetničkim djelima, pružajući obožavateljima ekskluzivne dizajne i autentične licencirane proizvode.
POUZDANOST
Kako bi se jamčila kompatibilnost, svi licencirani proizvodi podvrgnuti su strogim ispitivanjima od strane proizvođača i davatelja licenci.