PDP Afterglow Wave, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, RGB LED rasvjeta, ljubičasta, žičani kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Regler |
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Da |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Programabilne tipke | Da |
| Vibracija | Da |
| Kompatibilno s Xbox One | Da |
| Kompatibilno s Xbox Series X|S | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Ljubičasta |
| Funkcija | Potpuno prilagodljiva (gumb, osvjetljenje, mrtve zone, okidači) |
| Posebne značajke | Prstenovi protiv trenja, dvostruki vibracijski motor, ugrađeni kontroler zvuka, RGB LED osvjetljenje |
| Priključci | USB Type-C, Jack 3,5 mm |
| D-Pad | Da (1 kom) |
| Analogna palica (palčana palica) | Da (2 kom) |
| Okidač (okidač) | Da (2 kom) |
| Bumper tipke | Da (2 kom) |
| Funkcijske tipke | 11 kom |
| Konfiguracijski softver | PDP Control HUB |
| Materijali | Plastika, laserski ugravirana tekstura (ručka, analogna palica, okidači) |
| Sadržaj paketa | 1 x Kontroler, 1 x USB kabel |
| Visina | 6 cm |
| Širina | 15,5 cm |
| Duljina / Dubina | 11 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 0,25 kg |
Opis
Napravite valove s milijunima boja i kombinacijama RBG svjetla i postavki na Afterglow Wave Wired Controlleru. Prebacujte se kroz različite svjetlosne efekte i boje pomoću gumba "funkcija" ili preuzmite besplatnu aplikaciju PDP Control Hub za promjenu osam RGB zona osvjetljenja i više.
U aplikaciji možete prilagoditi svoj kontroler bezbrojnim opcijama, kao što su gumbi koji se mogu mapirati, rekonfiguracija okidača ili podešavanje mrtvih zona. S kontrolnim funkcijama dodijeljenim dvjema programabilnim stražnjim tipkama, radnje možete izvoditi brzo i učinkovito.
Koristite ugrađene kontrole glasnoće D-pada i brzo isključivanje mikrofona. Poboljšajte točnost i cjelodnevnu udobnost s teksturiranom drškom i okidačima upravljača.
Glavne karakteristike
- Prilagodite svjetlosne efekte, osam RGB zona, ponovno mapirajte gumbe ili prilagodite mrtve zone
- Ugrađene audio kontrole za brze prilagodbe u igri i programibilne stražnje tipke za brži odgovor
- Laserski gravirana tekstura na rukohvatima i okidačima za udobnost i točnost
- Može se konfigurirati s besplatnom aplikacijom PDP Control Hub
- 3,5 mm audio jack konektor
- 2,5 metara odvojivi USB-C kabel
- Službeni proizvod s licencom za Xbox
Službena Xbox licenca: Da bi bio službeno licencirani proizvod, PDP Gaming kontroler morao je proći rigorozna ispitivanja kvalitete i sigurnosti od strane Microsofta.
Personalizirano za vašu igru: Prilagodite svoj kontroler s besplatnom aplikacijom PDP Control Hub za jednostavno mapiranje gumba, rekonfiguraciju pravila aktivacije, podešavanje mrtvih zona, pokretanje dijagnostike, ostanite u tijeku s najnovijim firmverom i više!
Glasovno upravljanje dok imate kontrolu: Nikad ne propustite trenutak u igri da biste pauzirali i prilagodili audio postavke. S ugrađenim kontrolama možete brzo prilagoditi ravnotežu i glasnoću igre/chata ili se u trenu isključiti.
Preciznost i ergonomija: Laserski ugravirana tekstura na rukohvatima i okidačima za udobnost i točnost
Povezivost: uključuje 2,5 m dug, odvojivi USB-C kabel za dovoljno prostora za igru
Napomena: Ovaj proizvod ne uključuje pretplatu na Xbox Game Pass!