PDP Afterglow Wave, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, RGB LED osvjetljenje, bijela boja, žičani kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Regler |
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Da |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Programabilne tipke | Da |
| Vibracija | Da |
| Kompatibilno s Xbox One | Da |
| Kompatibilno s Xbox Series X|S | Da |
| Napajanje | Povezivanje putem kabela |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Funkcija | Potpuno prilagodljiva (gumb, osvjetljenje, mrtve zone, okidači) |
| Posebne značajke | Prstenovi protiv trenja, motor s dvostrukom vibracijom, ugrađeni kontroler zvuka, RGB LED osvjetljenje |
| Priključci | USB Type-C, Jack 3,5 mm |
| D-Pad | Da (1 kom) |
| Analogna palica (palčana palica) | Da (2 kom) |
| Okidač (okidač) | Da (2 kom) |
| Bumper tipke | Da (2 kom) |
| Funkcijske tipke | 11 kom |
| Konfiguracijski softver | PDP Control HUB |
| Materijal | Plastika, laserski ugravirana tekstura (ručka, analogna palica, okidači) |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Kontroler, 1 x USB kabel |
| Visina | 6 cm |
| Širina | 15,5 cm |
| Duljina / Dubina | 11 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 0,25 kg |
Opis
Zablistajte uz RBG svjetla i postavke žičanog kontrolera Afterglow Wave u milijunima boja i kombinacija. Prebacujte se između različitih svjetlosnih efekata i boja pomoću tipke "funkcija" ili preuzmite besplatnu aplikaciju PDP Control Hub za prilagodbu osam RGB zona osvjetljenja vašeg kontrolera i još mnogo toga.
U aplikaciji možete prilagoditi svoj kontroler s bezbroj opcija, kao što su mapirane tipke, rekonfiguracija okidača i podešavanje mrtvih zona. S dvije programabilne stražnje tipke možete brzo i učinkovito izvršavati radnje.
Koristite ugrađene kontrole glasnoće i brzo isključivanje mikrofona na D-padu. Poboljšajte točnost i cjelodnevnu udobnost uz teksturirani rukohvat i okidače kontrolera.
Glavne značajke
- Prilagodite svjetlosne efekte, osam RGB zona, premjestite tipke ili prilagodite mrtve zone
- Integrirane audio kontrole za brza podešavanja u igri i programabilne stražnje tipke za brži odziv
- Laserski ugravirana tekstura na hvatištima i okidačima za udobnost i preciznost
- Konfigurira se besplatnom aplikacijom PDP Control Hub
- 3,5 mm audio priključak
- Odvojivi USB-C kabel od 2,5 m
- Službeni Xbox licencirani proizvod
Službeno Xbox licencirano: Da bi bio službeno licencirani proizvod, PDP Gaming Controller morao je proći rigorozne testove kvalitete i sigurnosti od strane Microsofta.
Personalizirano za vašu igru: Prilagodite svoj kontroler besplatnom aplikacijom PDP Control Hub kako biste jednostavno mapirali gumbe, rekonfigurirali pravila aktivacije, prilagodili mrtve zone, pokrenuli dijagnostiku, bili u tijeku s najnovijim firmverom i još mnogo toga!
Glasovno upravljanje dok imate kontrolu: Nikada ne propustite trenutak u igri za pauziranje i podešavanje postavki zvuka. Pomoću ugrađenih kontrola možete brzo prilagoditi ravnotežu i glasnoću igre/chata ili se u trenutku isključiti.
Preciznost i ergonomija: Laserski ugravirana tekstura na hvatištima i okidačima za udobnost i preciznost
Povezivanje: Uključuje odvojivi USB-C kabel od 2,5 m za puno prostora za igru
Napomena: Ovaj proizvod ne uključuje pretplatu na Xbox Game Pass!