Mesko MS 7058, 2u1, 400 W, Ciklonski sustav filtera, Bijela, S kabelom, Usisavač
Varijable
| Vrsta usisavača | Usisavač uspravan i ručni |
| Skladištenje praha | Bez vrećice |
| Performanse | 400 W |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Funkcije | Ciklonski sustav filtriranja |
| Kapacitet vrećice za prašinu | 0,5 litara |
| Razina buke | 80 dB |
| Usisna snaga | 14 kPa |
| Napajanje | 220-240V~ 50-60Hz |
| Radni domet | 8,35 m |
| Duljina kabela | 7 m |
| Sadržaj pakiranja | 1x Usisavač, 3 x Glava usisavača |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 1,65 kg |
Opis
Učinkovito i svestrano čišćenje – Mesko MS 7058
Usisavač Mesko MS 7058 2u1 idealan je izbor za svako kućanstvo koje želi brzo i učinkovito čišćenje. Osim modernog, bijelog dizajna, kompaktna veličina i jednostavno rukovanje osiguravaju da čišćenje više nije zamoran zadatak. Ciklonski sustav filtera uređaja učinkovito skuplja prašinu i prljavštinu u spremniku za prašinu, tako da zrak čisto struji natrag u prostoriju.
Snažne performanse na svim površinama
Motor od 400 W i maksimalna usisna snaga od 14 000 Pa omogućuju usisavaču da usisava i najsitnije čestice prašine i mrvice. Protok zraka od 15,6 litara u sekundi osigurava brzo čišćenje, tako da su sve površine, od tvrdih podova do tepiha, savršeno čiste. Njegov dizajn s kabelom jamči kontinuirani rad bez prekida, bez brige o trajanju baterije.
Kompaktan i praktičan 2u1 dizajn
Spremnik za prašinu od 0,5 litara lako se prazni i čisti, što održavanje čini jednostavnim i higijenskim. Zahvaljujući funkciji 2u1, usisavač se može koristiti i kao ručni uređaj, tako da se čišćenje namještaja, polica i unutrašnjosti automobila može brzo obaviti. Ergonomska ručka i mala težina osiguravaju udobno rukovanje za sve korisnike.
Glavne značajke
- Snaga: 400 W
- Usisna snaga: maks. 14 000 Pa
- Protok zraka: maks. 15,6 l/s
- Kapacitet spremnika za prašinu: 0,5 litara
- Sustav filtriranja: ciklon
- Dizajn: 2u1, s kabelom