Zahvaljujući snazi od 1800 W, friteza Mesko MS 4908 G brzo postiže željenu temperaturu, štedeći energiju u kuhinji.
Varijable
| Tonaža | 2.5 L |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Funkcija | Kontrola temperature, Otvarač poklopca, Uklonjiva košara |
| Zaštitna značajka | Zaštita od pregrijavanja |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LED indikatorska lampica |
| Vrsta upravljanja | Gumb, tipka |
| Materijal | Plastika, metal |
| Napajanje | 220-240V~ 50-60Hz |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dimenzije | 30 x 28,5 x 21,8 cm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Friteza |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 2,59 kg |
Opis
Snažne performanse za savršeno prženje
Fritez Mesko MS 4908 G brzo postiže željenu temperaturu zahvaljujući snazi od 1800 W, štedeći vrijeme i energiju u kuhinji. Visoka snaga osigurava ravnomjernu raspodjelu topline, što rezultira hrskavom vanjskom stranom i sočnom unutrašnjošću - bilo da se radi o pomfritu, prženom mesu ili čak povrću. Idealan izbor za svakodnevnu upotrebu i obiteljska okupljanja.
Kapacitet 2,5 litre i podesiva temperatura
Spremnik kapaciteta 2,5 litre pruža dovoljno prostora za pripremu čak i nekoliko porcija. Ugrađena kontrola temperature omogućuje vam postavljanje idealne temperature prženja za određeno jelo, tako da svako jelo ima savršenu teksturu i okus. Precizna kontrola ne samo da poboljšava rezultat prženja, već i jamči sigurniji rad.
Moderan izgled i praktičan dizajn
Kombinacija bijele, srebrno-sive boje daje uređaju elegantan, čist izgled koji se skladno uklapa u svaku modernu kuhinju. Praktičan dizajn olakšava korištenje i čišćenje, što fritezu čini ne samo učinkovitim već i praktičnim rješenjem za svakodnevno prženje. Mesko MS 4908 G pouzdan je suputnik ako želite brzo i jednostavno pripremiti ukusna, hrskava jela.