Mesko MS 6509, 2000 W, 2 zone, 5 brzina, Prijenosni, Crna, Električna ploča za kuhanje
Varijable
| Ploča za kuhanje, vrsta štednjaka | Tradicionalno (lijevano željezo) |
| Broj zona za kuhanje | 2zona |
| Performanse | 2000 W |
| Materijal kućišta | Metal |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Promjer zone za kuhanje (1) | 18,5 cm |
| Promjer zone za kuhanje (2) | 15,5 cm |
| Funkcije | Regulacija snage u 5 razina |
| Značajke zaštite | Zaštita od pregrijavanja, Protuklizna baza |
| Vrsta upravljanja | Okretni gumb |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | Indikatorska lampica |
| Napajanje | 220-240V~ 50-60Hz |
| Duljina kabela | 90 cm |
| Dimenzije | 46 x 26,5 x 7 cm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Ploča za kuhanje |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 2,42 kg |
Opis
Mesko MS 6509 električna ploča za kuhanje – kompaktno rješenje s dvije zone za svakodnevno kuhanje
Prijenosna električna ploča za kuhanje Mesko MS 6509 praktičan je i jednostavan kuhinjski aparat za korištenje kod kuće, u uredu ili na odmoru. Uređaj crne završne obrade ima dvije odvojene zone za kuhanje, čija kombinirana snaga može doseći do 2000 W, što omogućuje brzo i učinkovito kuhanje u raznim loncima i posuđama. Kompaktna veličina i relativno mala težina uređaja čine ga idealnim izborom za manje kuhinje, studentske ili apartmane ili u situacijama gdje nema ugrađenog štednjaka.
Zone za kuhanje i upravljanje – fleksibilnost u kuhinji
Dvije zone ploče za kuhanje mogu se upravljati neovisno jedna o drugoj, tako da možete istovremeno kuhati različita jela bez potrebe za kompromisom u pogledu temperature ili vremena kuhanja. Svaka zona ima prosječnu snagu od 1000 W, a temperatura se podešava mehaničkim gumbima, što korištenje čini lakšim i intuitivnijim. Svjetla rada pomažu vam pratiti koja je zona za kuhanje aktivna, što dodatno povećava vašu udobnost.
Praktičan dizajn – prenosivost i korištenje
Ova prijenosna električna ploča za kuhanje ima samostojeći dizajn, tako da se može lako postaviti na bilo koju radnu površinu. Površina je emajlirana ili čelična, što olakšava čišćenje i održavanje. Uređaj ima LED indikatore i jednostavne kontrole na prednjoj ploči, tako da svatko može brzo naučiti kako ga koristiti. Njegova kompaktna veličina, mala težina (otprilike 2,5-2,8 kg) i izdržljiv dizajn čine ga idealnom alternativom ako nemate ugrađenu ploču za kuhanje ili ako privremeno trebate koristiti svoju kuhinju.