Mesko MS 6022, 850W, 1000/1500g, 15 programa, Timer, Višenamjenski, Crni, Pekač kruha
Varijable
| Broj programa | 15 |
| Kapacitet pečenja kruha | 1500 g |
| Performanse | 850 W |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Tajmer | Da |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Crna |
| Zaštitne značajke | Zaštita od pregrijavanja, Neklizajući potplat |
| Posebne značajke | Neljepljivi premaz, Kontrola razine pečenja |
| Kapacitet | 1000 / 1500 g |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta upravljanja | Digitalna |
| Napajanje | 220-240V~ 50Hz |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Pekač kruha, Upute za uporabu |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 5,51 kg |
Opis
Mesko MS 6022 Pekač kruha – Svježi domaći kruh pritiskom na gumb
Uživajte u mirisu svježe pečenog kruha svaki dan uz Mesko MS 6022 pekač kruha! Uređaj snage 850 W osigurava brzo i ravnomjerno pečenje, tako da će kruh biti hrskav izvana, a mekan i prozračan iznutra. Moderan, crni dizajn daje vašoj kuhinji elegantan izgled, dok se njegova kompaktna veličina udobno uklapa u male prostore.
15 automatskih programa za raznoliko pečenje
Uređaj ima 15 unaprijed postavljenih programa, s kojima možete napraviti ne samo klasični bijeli i integralni kruh, već i slatke kolače, kolače ili čak verzije bez glutena. Odabir veličine kruha od 1000 g i 1500 g idealan je za male i velike obitelji. Intuitivna upravljačka ploča i jasan zaslon čine korištenje jednostavnim i praktičnim.
Funkcija timera i maksimalna praktičnost
Zahvaljujući funkciji timera, možete unaprijed postaviti početak pečenja, tako da možete započeti dan sa svježim kruhom ujutro ili vas topli kruh čeka kod kuće nakon posla. Višenamjenski dizajn omogućuje svestranu upotrebu, dok posuda za pečenje s neprianjajućim slojem olakšava čišćenje. Mesko MS 6022 savršen je izbor za sve koji traže okus i kvalitetu domaćih pekarskih proizvoda u praktičnom, modernom rješenju.