Leitz iLAM Home A4, Topla, 75-125 mikrona, 300 mm/min, Bijela, Laminator
Varijable
| Tehnologija laminiranja | Vruća laminacija |
| Brzina laminiranja | 30cm/min |
| Maks. širina lista | 240 mm |
| Format za laminiranje | A4 |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Vrijeme zagrijavanja | 3 minute |
| Sustav grijanja | 2 grijana valjka |
| Način rada | 2 valjka, bez medija, s kontroliranom temperaturom |
| Debljina filma | 125 mikrona |
| Potrošnja energije | 260 W |
| Mehanizam otpuštanja | Ručno otpuštanje valjka |
| Vrijeme laminiranja | 61 sekunda (A4 75 mikrona) |
| Prikladno za fotografije | Da |
| Sadržaj paketa | 1 x Leitz iLAM Home A4 laminator, 1 x Početni paket s folijom za laminiranje |
| Dimenzije (s ladicom) | 349 x 100 x 87 mm |
| Težina | 1,18 kg |
Opis
Lagani i kompaktni Leitz iLAM Home A4 laminator stvara elegantan kućni ambijent. Ovaj laminator ima jednostavne gumbe i spreman je za upotrebu za samo 3 minute. Može se koristiti s folijama za laminiranje debljine do 125 mikrona za zaštitu vaših dokumenata. Pogodan je za laminiranje dokumenata i materijala od veličine posjetnica do A4 formata. Dolazi s početnim paketom od 5x A4 UDT folija za laminiranje (2 x 80 mikrona).
Značajke
- Plastira od veličine osobne iskaznice do A4 formata
- Brzo vrijeme zagrijavanja, spremno za upotrebu za samo 3 minute.
- Za laminiranje filmova između 2x75 i 2x125 mikrona
- Bez problema, laminiranje u jednom koraku s prekidačem za jednostavno rukovanje
- Plastira do 10x dokumenata u 10 minuta
- 1 A4 list s filmom od 2x75 mikrona cca. Plastificira za 60 sekundi
- Gumb za otpuštanje valjka omogućuje ručno uklanjanje pogrešno uvučenih ili zaglavljenih folija za laminiranje
- LED svjetlo označava da je uređaj uključen (crveno) i spreman za laminiranje (plavo)
- Početni paket od 5x A4 Leitz UDT folija za laminiranje (2 x 80 mikrona)
- Za najbolje rezultate koristite s Leitz UDT folijama za laminiranje
- Dostupno u bijeloj i sivoj boji.
- 2 godine jamstva
Pregled
za taj artikal nema ocjene: