Adler AD 4446 BG, 150 W, 75 g, Dvostruka oštrica, Crni, Mlinac za kavu
Varijable
| Kapacitet kave | 75 g |
| Performanse | 150 W |
| Razine brzine | 1 stupanj |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Materijal oštrice | Nehrđajući čelik |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Funkcija | Dvostruka oštrica, Prozirni poklopac |
| Zaštitna značajka | Sigurnosna brava |
| Upotreba | Mljevenje kave, orašastih plodova, začinskog bilja, začina |
| Materijal komore za mljevenje | Metal |
| Ugrađeni zaslon | Ne |
| Vrsta upravljanja | Pritisni gumb |
| Napajanje | 220-240V~ 50-60Hz |
| Duljina kabela | 76 cm |
| Dimenzije | 9,6 x 9,6 x 19,6 cm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Mlinac za kavu |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 0,72 kg |
Opis
Svaki dan svježe mljevena kava – mlinac za kavu Adler AD 4446 BG
Mlinac za kavu Adler AD 4446 BG idealan je izbor za one koji žele uživati u intenzivnoj aromi i bogatom okusu svježe mljevene kave u udobnosti svog doma. Motor od 150 W osigurava brzo i učinkovito mljevenje, tako da kavu možete pripremiti u nekoliko trenutaka za jutarnje buđenje ili popodnevno osvježenje. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, stane u male prostore, a moderna crna boja daje vašoj kuhinji elegantan izgled.
Snažne performanse i praktičan kapacitet
Uređaj je prikladan za mljevenje do 75 grama zrna kave u jednoj upotrebi, što je dovoljno za pripremu nekoliko šalica kave. Oštrice od nehrđajućeg čelika omogućuju precizno i ravnomjerno mljevenje, tako da se mljevena kava savršeno uklapa u aparat za kapanje, filter ili espresso kavu. Jednostavno upravljanje jednim gumbom čini ga praktičnim i sigurnim za korištenje.
Moderan i pouzdan izbor
Čist, crni dizajn i čvrsta konstrukcija jamče dugotrajan i pouzdan rad. Adler AD 4446 BG nije prikladan samo za mljevenje zrna kave, već se može koristiti i za mljevenje manjih količina začina, što ga čini svestranim pomagačem u kuhinji. Ako su vam važni svježina, brzina i jednostavno rukovanje, ovaj mlinac za kavu bit će izvrstan izbor.