Adler AD 6316, 1400 W, 80-200 °C, Upravljanje dodirom, 8 ugrađenih programa, Crno-bijela, Friteza na vrući zrak
Varijable
| Kapacitet pećnice | 3litra |
| Performanse | 1400 W |
| Raspon temperature | 80 - 200 °C |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crno-bijelo |
| Funkcije | Pećnica s niskim udjelom masti, Tehnologija konvekcije zraka, Halogeni grijač, Staklena posuda, 8 ugrađenih programa |
| Posebnost | Upravljačka ploča s dodirnim zaslonom |
| Zaštitne značajke | Toplinski izolirane ručke, Automatsko isključivanje, Uklonjiva rešetka, Silikonski uložak |
| Pećnica s konvekcijom zraka | Da |
| Raspon timera | 0-30 minuta |
| Kontrola temperature | Da |
| Vrsta upravljanja | Upravljanje dodirom |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LCD zaslon |
| Ugrađeni program | Pileća krilca, Kobasica, Pomfrit, Kiseli krastavci, Škampi, Odrezak, Riba, Slatki krumpir |
| Duljina kabela | 1 m |
| Visina | 23,8 cm |
| Širina | 50,5 cm |
| Duljina / Dubina | 20,9 cm |
| Promjer ploče za pečenje | 33,5 cm |
| Materijal | Plastika, Staklo |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Mini pećnica, 2 x Rešetke za pečenje, 1 x Prsten za produženje kapaciteta |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 5,9 kg |
Opis
Otkrijte iskustvo prženja bez grižnje savjesti s fritezom na vrući zrak Adler AD 6316! Ovaj revolucionarni uređaj koristi snagu konvekcijske tehnologije i halogenih grijaćih elemenata za pripremu vaših omiljenih jela s minimalnom količinom ulja ili bez njega. Rezultat? Hrskavo izvana, sočno iznutra, s manje kalorija.
Zašto odabrati Adler AD 6316?
Za razliku od većine friteza na vrući zrak, ovaj model ima staklenu posudu otpornu na toplinu. To je ne samo higijenskije i lakše za čišćenje, već vam omogućuje i da pratite svoju hranu bez potrebe za vađenjem košare. Nema više nagađanja, samo savršeno kuhana jela!
Ključne značajke i prednosti
- Staklena posuda za pečenje od 3 litre: Pruža zdravije okruženje za kuhanje, ne upija mirise i nudi 360° pogled na hranu.
- Halogeni grijač: Jamči brže zagrijavanje i učinkovitiju upotrebu energije od tradicionalnih grijača.
- 8 unaprijed postavljenih programa: Pripremite najpopularnija jela samo jednim dodirom: pomfrit, pileća krilca, kobasice, kolače, škampe, odreske, ribu, batat.
- LED zaslon osjetljiv na dodir: Moderan zaslon s bijelim svjetlom na kojem možete jednostavno postaviti temperaturu (80-200°C) i vrijeme (do 30 minuta).
- Sigurno i praktično: S toplinski izoliranom ručkom, neklizajućim nožicama i funkcijom automatskog isključivanja.
- Jednostavno čišćenje: Uklonjiva rešetka i staklena posuda lako se održavaju čisto.
Tehnički podaci
- Snaga: 1200 W (maksimalno 1400 W)
- Kapacitet: 3 litre
- Raspon temperature: 80 – 200 °C
- Mjerač vremena: 30 minuta
- Boja uređaja: Elegantna bijela
- Dimenzije: 35,0 x 20,5 x 25,0 cm
- Pribor: Silikonska podloga za vruću zdjelu, uklonjiva unutarnja rešetka
Sadržaj pakiranja
- 1 kom Adler AD 6316 friteza na vrući zrak
- 1 kom staklena zdjela
- 1 kom unutarnja rešetka
- 1 kom silikon prostirka
- korisnički priručnik