Adler AD 3093, 1600 W, 2 u 1, 30 cm, Neljepljivo, Crni, Električni aparat za palačinke
Varijable
| Vrsta aparata za deserte | Tava |
| Performanse | 1600 W |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Crna |
| Zaštitna značajka | Zaštita od pregrijavanja |
| Veličina površine za roštiljanje | 30 cm |
| Način pohrane | Horizontalno / Vertikalno |
| Vrsta upravljanja | Mehanička |
| Ugrađeni zaslon | Da |
| Vrsta zaslona | LED indikatorska lampica |
| Napajanje | 220-240V~ 50-60Hz |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Pekač za palačinke, 2 x Drvena lopatica |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 1,65 kg |
Opis
Adler AD 3093 Električna friteza za palačinke – Brzo i ravnomjerno pečenje
Električna friteza za palačinke Adler AD 3093 sa svojom snagom od 1600 W omogućuje brzo zagrijavanje i ravnomjernu raspodjelu topline, tako da će palačinke svaki put imati savršenu konzistenciju. Površina za prženje promjera 30 cm idealna je za izradu klasičnih, velikih palačinki, tortilja ili čak palačinki. Zahvaljujući velikoj snazi, možete uštedjeti vrijeme i postići profesionalne rezultate kod kuće.
Neljepljivi premaz za udobnu upotrebu
Uređaj ima visokokvalitetni neljepljivi premaz koji sprječava lijepljenje tijesta, tako da se palačinke mogu lako okretati i vaditi. Potrebno je manje ulja, što omogućuje zdravije prženje. Glatka površina izuzetno se lako čisti, može se brzo obrisati vlažnom krpom.
Moderan izgled i praktičan dizajn
Crni, čisti dizajn daje kuhinji moderan izgled, dok stabilna konstrukcija jamči sigurnu upotrebu. Ergonomski oblik i protuklizne nožice osiguravaju da pećnica ostane stabilna na mjestu tijekom upotrebe. Adler AD 3093 savršen je izbor za sve koji žele brzo, praktično i pouzdano napraviti ukusne palačinke.