Adler AD 2167 W, 80 W, Infracrvena funkcija, Vibracija, Bijela, Električni masažer za stopala
Varijable
| Vrsta proizvoda | Masažer za stopala |
| Performanse | 80 W |
| Napajanje | Mrežno napajanje |
| boja_proizvoda | Bijela |
| Funkcije | Infracrvena terapija, Funkcija zagrijavanja vode, 4 masažna valjka |
| Posebne značajke | Zaštita od prskanja |
| Masaža | Vibracijska masaža, Masaža mjehurićima, Suha masaža |
| Sigurnosne značajke | Protuklizne nožice |
| Napajanje | 220-240 V / 50 Hz |
| Ugrađeni zaslon | Ne |
| Materijal | Plastika |
| Duljina kabela | 149 cm |
| Sadržaj pakiranja | 1 x Adler AD 2167 masažer za stopala, 3 x Zamjenjiva masažna glava |
| Dimenzije | 34 x 41 x 21,5 cm |
| Težina proizvoda (bez pakiranja) | 1,85 kg |
Opis
Električni masažer za stopala Adler AD 2167 W – za svakodnevnu udobnost
Električni masažer za stopala Adler AD 2167 W idealan je izbor za sve koji žele ublažiti nelagodu uzrokovanu umornim nogama nakon dugog dana. Zahvaljujući modernom dizajnu i ergonomskom obliku uređaja, omogućuje udobno korištenje kod kuće, a istovremeno pomaže u opuštanju mišića i poboljšanju dobrobiti.
Infracrvena tehnologija za dublje opuštanje
Ugrađena infracrvena funkcija pomaže u poticanju cirkulacije krvi i povećava učinkovitost masaže. Ugodan topli osjećaj prodire dublje u mišiće, čime doprinosi oslobađanju od napetosti i regeneraciji. To može biti posebno korisno za one koji puno stoje ili sjede tijekom dana.
Vibracijska masaža za okrepljujući učinak
Funkcija vibracijske masaže uređaja pruža nježnu, ali učinkovitu stimulaciju stopala. Stalna vibracija pomaže u smanjenju umora i pruža osvježavajuće iskustvo, što ga čini idealnim za svakodnevnu upotrebu. Snaga od 80 W osigurava pravi intenzitet i pouzdan rad.
Glavne značajke
- Snaga 80 W
- Infracrvena funkcija za pojačani učinak
- Tehnologija vibracijske masaže
- Ergonomski dizajn
- Jednostavan za korištenje
- Bijela boja, moderan izgled
- Idealan za kućnu upotrebu