A4TECH Bloody S520N, RGB, BLMS Red Plus, 1000 Hz, Anti-ghosting, Engleski, Igrač, Žičana tipkovnica
Varijable
| Tehnologija povezivanja | Žičano |
| Jezik | engleski |
| Vrsta tipkovnice | Mehanički |
| Sučelje za povezivanje | USB |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Da |
| Materijal | Plastika |
| boja_proizvoda | Crna |
| Značajke | N-key rollover, BLMS Red Plus mehanički prekidač, kombinirane FN prečace |
| Posebne značajke | Dvostruko ubrizgavanje tipki, Hot-swappable |
| Odziv tipki | 1 ms |
| Memorija | 4 MB (do 120 000 makroa) |
| Stil tipkovnice | BLMS prekidači |
| Frekvencija izvještavanja | 1000 Hz |
| Tipke | Dvostruko ubrizgavanje + dodatni Mix & Match (9 kom) |
| Pozadinsko osvjetljenje | 10 unaprijed postavljenih RGB efekata |
| Anti-ghosting | 100% N-key rollover |
| Duljina kabela | 1,8 m |
| Vijek trajanja tipkovnice | Do 50 milijuna pritisaka tipki |
| Sistemski zahtjevi | Windows 7/ 8 / 8.1 / 10 / 11 |
| Dimenzije | 132 x 446 x 37 mm |
| Težina | 790 g |
Opis
Tipkovnica A4TECH Bloody S520N izvrstan je izbor za igrače i kreativne korisnike – brzo vrijeme odziva, prilagodba i vrhunski dizajn dostupniji su.
Brz odziv i jednostavno rukovanje
Ugrađeni mehanički prekidači imaju izuzetno brzo vrijeme odziva, pružajući vrijeme odziva od samo 1 ms. To je značajna prednost tijekom igranja, gdje je svaka milisekunda važna.
Prekidači s mogućnošću vruće zamjene
Tipkovnica podržava jednostavnu i brzu zamjenu prekidača, mogu se koristiti i 3-pinski i 5-pinski mehanički prekidači. Na taj način korisnik može prilagoditi svoju tipkovnicu u bilo kojem trenutku i eksperimentirati s različitim vrstama prekidača.
Potpuno prepoznavanje tipki i anti-ghosting
Tehnologija "N-Key Rollover" osigurava da se čak i istovremeno pritiskanje više tipki besprijekorno registrira, čak i u intenzivnim igraćim situacijama, tako da ništa ne ometa složene pokrete ili makroe.
Detaljno upravljanje makroima i memorijom
Tipkovnica ima 4 MB proširene memorije, što vam omogućuje pohranjivanje do 120 000 makroa. Korisnik može postaviti različite profile - na primjer, za igranje, za posao - i duboko prilagoditi rad tipki.
Izdržljiv i vrhunski dizajn
Tipke izrađene Double-Shot Injection tehnologijom dugoročno zadržavaju svoje natpise i ne troše se. Tipkovnica nudi vijek trajanja do 50 milijuna pritisaka tipki, tako da pouzdano radi dugo vremena.
Spektakularno osvjetljenje i dodatne značajke
Tipkovnica nudi 10 unaprijed postavljenih RGB svjetlosnih efekata koji se mogu koristiti za stvaranje raspoznatljivog svjetlosnog efekta za cijelu vašu postavku. Osim toga, kombinirane tipke FN omogućuju vam jednostavno upravljanje multimedijskim funkcijama i načinima igre.
Ključne značajke:
-
Vrijeme odziva 1 ms
-
Mehaničke sklopke s mogućnošću vruće zamjene (podržavaju 3-pinske i 5-pinske tipove)
-
N-Key Rollover: 100% anti-ghosting
-
4 MB memorije za do 120 000 makroa
-
Dizajn tipki s dvostrukim ubrizgavanjem
-
10 unaprijed postavljenih RGB svjetlosnih efekata
-
USB priključak, duljina kabela 1,8 m
-
Kompatibilno sa sustavom Windows (Windows 7/8/8.1/10/11)