8BitDo Ultimate 2 Wireless 2.4G, PC, Android, SteamOS, iOS, TMR Joysticks, 1000Hz, Ljubičasta, bežični kontroler
Varijable
| Vrsta proizvoda | Regler |
| Tehnologija povezivanja | Žičano/Bežični |
| Kompatibilno s mobilnim uređajima/Androidom | Da |
| Sučelje za povezivanje | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Kompatibilno s mobilnim uređajima/iOS-om | Da |
| LED pozadinsko osvjetljenje | Da |
| kompatibilno s PC-jem | Da |
| Programabilne tipke | Da |
| Vibracija | Da |
| Napajanje | Baterija |
| boja_proizvoda | Ljubičasta |
| Funkció | TMR joystickok, RGB világítású joystickok, Extra lökhárítók (R4 és L4), 2 Pro hátsó gomb, Turbó funkció |
| Speciális jellemzők | TMR joystickok, 1000 Hz-es lekérdezési frekvencia, Hall-effektus triggerek, Mozgásvezérlés |
| Hálózati jellemzők | "8Speed" --- Rendkívül alacsony késleltetés és stabil 2.4G kapcsolat |
| Csatlakozók | USB Type-CFunkcija:RGB osvijetljene palice za igru, dodatni odbojnici (R4 i L4), 2 Pro stražnje tipke, Turbo funkcija, dvostruki vibracijski motor |
| Posebne značajke | TMR palice za igru, brzina ispitivanja od 1000 Hz, okidači s Hall efektom, kontrola pokreta sa 6 osi |
| Ostali dodaci | Prekidač za način pokretanja, taktilni odbojnici i D-pad |
| Mrežne značajke | Wi-Fi 2.4G, Bluetooth |
| Priključci | USB Type-C |
| D-Pad | Da |
| Analogna palica (palčana palica) | Da |
| Okidač (Trigger) | Da |
| Tipke odbojnika | Da |
| Stražnje tipke | Da |
| Zaključavanje pucanja | Da |
| Broj tipki | 21 kom |
| Kapacitet baterije | 1000 mAh |
| Softver za konfiguraciju | 8BitDo Ultimate softver V2 |
| Duljina kabela | 2,5 m |
| Materijal | Plastika |
| Sadržaj paketa | 1 x 8BitDo Ultimate 2 bežični kontroler, 1 x priključna stanica za punjenje, 1 x USB 2.4G adapter, 1 x USB kabel |
| Dimenzije | 147 x 103 x 61,3 mm |
| Težina proizvoda (nezapakirano) | 246 g |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
| D-Pad | Igen |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen |
| Trigger (Ravasz) | Igen |
| Ütköző gombok | Igen |
| Hátsó gombok | Igen |
| Kioldózár | Nem |
| Gombok száma | 21 db |
| Akkumulátor kapacitása | 1000 mAh |
| Konfigurációs szoftver | 8BitDo Ultimate szoftver V2 |
| Kábelhossz | 2,5 m |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x 8BitDo Ultimate 2 kontroller, 1 x Töltőállomás, 1 x USB 2.4G adapter, 1 x USB-kábel |
| Méretek | 147 x 103 x 61,3 mm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 246 g |
Opis
8BitDo Ultimate 2 bežični kontroler je vrhunski, višeplatformski bežični kontroler dizajniran za najviše performanse i preciznost. Izvrstan je izbor za one koji ozbiljno shvaćaju igranje i traže beskompromisnu kontrolu na svim platformama.
Izvanredna preciznost i performanse
Kontroler koristi napredne TMR (Tunnel Magnetoresistance) analogne palice, koje nude izuzetnu preciznost i dug vijek trajanja. Rad bez pomicanja jamči da su pokreti uvijek precizni, čak i uz intenzivnu upotrebu. Frekvencija anketiranja od 1000 Hz omogućuje munjevito brz prijenos podataka, tako da unosi reagiraju trenutno u igri bez odlaganja - idealno za natjecateljska okruženja.
Prilagodljive kontrole
Kontroler je potpuno prilagodljiv: raspored tipki, osjetljivost analognih palica i okidača te količina vibracije mogu se podesiti. Prebacujte se između tri odvojena profila koja se mogu spremiti jednim pritiskom tipke, tako da možete koristiti najbolje postavke za svaku igru.
Više načina povezivanja
8BitDo Ultimate 2 nudi Bluetooth, 2,4 GHz bežični adapter i USB-C žičanu povezivost. Veza s niskom latencijom osigurava stabilan i brz rad na svim platformama - bilo da se radi o računalu, konzoli ili mobitelu.
Dodatne tipke i profesionalne značajke
Kontroler ima dvije programabilne tipke za povratak i tipke za rame R4/L4 koje se mogu dodijeliti prilagođenim naredbama ili makroima. Okidači se mogu prebacivati između dva načina rada - linearnog Hall efekta i taktilnog načina rada - kako bi se ponudilo najbolje vrijeme reakcije za svaki stil igre.
Moderan dizajn i RGB osvjetljenje
Osim elegantnog dizajna kontrolera, ima i ambijentalno RGB osvjetljenje koje nudi nekoliko spektakularnih efekata. Svjetla nisu samo elegantna, već pomažu i u pružanju vizualnih povratnih informacija o profilima i načinima rada.
Priključivanje i dugo trajanje baterije
Priložena priključna stanica služi i kao pohrana i punjenje kontrolera. Ugrađena baterija omogućuje dugo vrijeme igranja, a tehnologija brzog punjenja osigurava da je kontroler uvijek spreman za upotrebu.
Ključne značajke:
- TMR tehnologija analognih palica za precizno upravljanje bez pomicanja
- Brzina anketiranja od 1000 Hz za trenutno vrijeme odziva
- Tri profila koja se mogu spremiti s brzim prebacivanjem
- Potpuno prilagodljiv raspored tipki, osjetljivost i vibracija
- Bluetooth, 2,4 GHz i USB-C povezivost
- Dvije programabilne stražnje tipke i R4/L4 tipke na ramenu
- Dva načina okidanja: linearni i taktilni
- RGB osvjetljenje s više načina boja i vizualnim povratnim informacijama
- Docking stanica s funkcijom brzog punjenja
- Dugo trajanje baterije i stabilan, udoban dizajn
Kompatibilnost
- Windows 10 (1903) ili noviji
- Android 13.0 ili noviji
- SteamOS 3.7.13 ili noviji
- Apple iOS 26 i noviji
- Apple iPadOS 26 i noviji
- Apple tvOS 26 i noviji
- Apple macOS 26 i novije verzije
- Apple visionOS 26 i novije verzije